Alte știri din fotbal
„Nu vreau să jignesc pe nimeni!” » Analiză directă după egalul cu FC Argeș: „Nu sunt atât de buni”
0
Andrei Nicolescu a anunțat doi jucători noi pentru derby-ul cu Rapid și a numit atuul lui Dinamo
0
Edi Iordănescu, înainte de derby-ul Rapid – Dinamo: „Văd un plus!”
0
„Prea ușor luăm goluri!”. Reacție dură după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să fim mai șmecheri”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal pregătește o ofertă pentru noua senzație din Premier League » Manchester United stă la pândă
0
Barcelona l-a vândut pe Ferran Torres la PSG » Francezul a fost prezentat + Ce sumă primesc catalanii
0
Fostul câștigător al „Ghetei de Aur” și al titlului european a renunțat la 36 de ani » „Am iubit fotbalul!”
0
Negocierile Barcelona - Manchester City au intrat în linie dreaptă » Cât plătesc catalanii pentru Rodri
0
Lifestyle
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
7
Donald Trump amenință că va declara strâmtoarea Ormuz „teritoriu american”
Libertatea
Glume pe internet după ce o casă self-checkout a cerut bacșiș. „Dacă eu fac ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Locul pe unde au trecut regii României a ajuns o haltă aproape pustie și ...
Libertatea
Trist ! Continuati jesepistilor acolo unde ati terminat, adica Guardiola, City, Real, Barca etc. toti sunt pe urmele acestor jucatori. Mai ales dc a zis (F)ecali (oricare dintre ei)... Voi nu stiti sa cititi presa internationala ? Doar pe fecalii astia citati.... A ca mai vbiti si cu alti penali.... Penal. Si Oscar pt asta ?????? Jalnic!
Daca Napoli e un Colos atunci Juventus ce e ??
Mihăilă a băgat tristețea in fcsebei. Felicitări GSP ptr articol. Oscar !
Serie B il vrea pe Man. Si il va avea!
Pe Man il vrea Ascoli in serie B...
Amin!
A auzit el ceva (nu se știe ce și cât a înțeles) și consideră că a venit momentul "să prindă cheag"....
Pentru a risipi toate dubiile / speculațiile, Iosif s-a oferit să fie vaccinat cu AstraZeneca. La o adică, eh, și așa n-avea familie!
Hai băi că se vede de la o poștă că este superfotbalist...
E promitator tanarul, dar pana sa merite superlativele pe care i le aduceti e cale lunga. Pana una-alta au obtinut si ei o victorie cu o echipa obosita dupa un meci greu de Europa League, si asta dupa multe, multe infrangeri si egaluri. E un inceput bun, dar mai are mult pana sa confirme. Ii tinem pumnii sa reuseasca, si lui si la ceilalti romani din strainatate. Avem nevoie de ei la Nationala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.