Comentarii (35)
Geani Muraru  •  08 Februarie 2020, 17:24

Ianis si la 35 de ani se v-a vorbi de el ca de un jucator de perspectiva. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

raikkonen79  •  08 Februarie 2020, 17:23
Postat de liviu.neagoe pe 08 Februarie 2020, 16:50

Fereasca Dumnezeu, dar ce-aveti frate cu el? OK, nu a convins pana acum, potential ar avea, Stevie G. nu cred ca se-nseala, ma surprinde ura si comentariile ironice la adresa lui. Lasati-l frate sa respire, daca convinge e OK pentru noi, adica pentru nationala, daca nu, nu e primul sau ultimul talent, care ramane la acest nivel. Voi sunteti perfecti in viata voastra?

Ura....cat cuprinde! Presa are vina ei pentru acest val de ura, prin articolele exagerate pe care le posteaza. Gica, a gresit si el. Toate astea nu pot justifica valul de ura pentru copilul asta. Va reusi sau nu....depinde de el. Ca orice jucator roman, cand da de un fotbal mai organizat sau mai bazat pe calitati fizice, nu se adapteaza usor. Eu cred ca are calitati. In cel mai rau caz, va fi un esec ca multe altele dar nu vad de ce trebuie injurat cu atata obstinenta. Daca ai pretentia ca esti un om rational, ar trebui sa ai capacitatea de a face abstractie de toate osanalele desantate care i se ridica si a-l "judeca" obiectiv si cu decenta.

andrei.33  •  08 Februarie 2020, 16:51

Fara supărare, dar ce echipă mai e Ranger azi daca e considerat superstar un jucător împrumutat care era doar rezerva în Belgia??

liviu.neagoe  •  08 Februarie 2020, 16:50

Fereasca Dumnezeu, dar ce-aveti frate cu el? OK, nu a convins pana acum, potential ar avea, Stevie G. nu cred ca se-nseala, ma surprinde ura si comentariile ironice la adresa lui. Lasati-l frate sa respire, daca convinge e OK pentru noi, adica pentru nationala, daca nu, nu e primul sau ultimul talent, care ramane la acest nivel. Voi sunteti perfecti in viata voastra?

Constantin Mosnegutu  •  08 Februarie 2020, 16:39

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bufnila  •  08 Februarie 2020, 16:23
Postat de thomassystem pe 08 Februarie 2020, 14:49

Oribil meci și fotbal de cotonogeală cum numai prin liga a treia de la noi mai vezi. " Trimisul zeilor" ratare din 7 metri de unde și Meleșcanu înscria. Jenant!

Ii mai dau trei meciuri pana cand incepe sa prinda banca. In vara vine in Romania sau merge in Turcia.

mihai_bn  •  08 Februarie 2020, 16:22

A făcut un meci slăbuț. A primit apaluze pentru că e tânăr și merită încurajat, dar astăzi nu a strălucit. În repriza a doua a stat mai mult pe jos.

jaruan  •  08 Februarie 2020, 16:20

Care-i treaba, a facut hat trick?

thomassystem  •  08 Februarie 2020, 16:10

*** Încă un meci ca ăsta și îl aduce Gerard cu mâna lui înapoi la Veni.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

thomassystem  •  08 Februarie 2020, 16:01
Postat de Rahat Cu Perja pe 08 Februarie 2020, 15:29

Ianis, cel mai bun fotbalist din istorie .

***