Alte știri din fotbal
OUT din lotul FCSB-ului la inițiativa lui MM Stoica: „N-avea sens!”
0
Andrei Nicolescu pleacă de la Dinamo? Răspuns pentru GSP: „Să duc echipa într-o zonă de performanță reală!”
0
Kader Keita a scăpat TOTAL de controlul judiciar! Nu mai e obligat să se prezinte la Poliție și va pleca în Arabia Saudită
0
Prima etapă din Liga 2 » Astăzi se joacă Poli Timișoara - Chindia Târgoviște: toate rezultatele + clasamentul
27
Știri din fotbal internațional
Toți îl părăsesc pe Infantino: Wenger se delimitează de planul șefului FIFA
0
Jefte Betancor a prins transferul la „echipa vieții lui”: „Sunt fericit să fiu acasă”
0
Diletta Leotta a „perturbat” antrenamentul lui Schalke
0
Portarul Norvegiei a prins un transfer impresionant după Campionatul Mondial
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
De ce Dunărea continuă să scadă, deși România nu a fost ferită de ploi. ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Ione, odihnit si "lucid" a jucat 30 de minute in ultimul meci! Si a primit cea mai mizerabila nota: 2! Sa-l transfere la Voluntari!
Nedelcu Dan - "...s-a tii in teren" - încă un *** care se dă şmecher !!! Se pare că încă nu s-au inventat programe care să corecteze ce scriu analfabeţii şi agramaţii...Să-i înveţe că se scrie "SĂ ţii". Se pare că toţi analfabeţii "funcţionali" habar n-au ce sunt şi devin "funcţionali" pe site-urile de sport, unde se dau mari şi ne dau lecţii...LUAŢI O PAUZĂ DE ALFABETIZARE !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă nu-l joci nu poate să facă nimic, trebuie ținut titular,nu rezervă,fanii au dreptate,am văzut o echipă mediocră cu Braga, noroc cu Ianis că a dat pasă de gol,el nu poate face totul,și colegii lui trebuie să joace.incep să fie penibili și ăștia că Ajax.
Ianis e mare și când nu joacă.
S a prins și Gerrard pana la urma ca e teapa...
Am cu cine discuta...Gerard nu mai are şanse la titlu dar, probabil, locul viitor în Europa e accesibil. Ianis a fost "luat din voleu" de la venire şi a tot jucat...De ce să fie extenuat în meciuri fără importanţă, de ce să nu se convingă şi şefii de importanţa sa şi să-l transfere ? UEL e ultima şansă a celor de la Rangers să salveze sezonul. Cu Ianis odihnit şi lucid, pot creşte şansele în dubla cu Bayer L. Gerard ştie foarte bine că are o echipă şi un lot subţire...
Cred ca e destul de clar ca Gerrard l-a odihnit pe Ianis meciul asta. Stie si el ca Euro Cup si campionatul sunt mizele.
cel mai mult m-a socat reactiile dupa ratarea acelui penalty, fanii scotieni urlau ca e un zero daca a ratat 11 metri, asta desi a tras puternic, a ghicit ala coltu si d-aia n-a intrat, insa pentru ei sa ratezi 11 metri e o drama, desi de citeva meciuri tot rateaza penaltiurile nu de-acum de la Ianis... si alaltaieri il ridicau toti pe Gerrard in slavi acum il vor afara.
1. Hagi a intrat in minutul 63 2. Doamne cati an-alphabet-zi aici..
bah, vezi ca ti-a expirat numarul de inmatriculare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.