Comentarii (38)

Carlos Mendoza  •  28 Februarie 2020, 19:42

Felicitari GSP pentru lupta impotriva depresiei create de coronavirus! Daschizi giurnalu', ceteshti "Ianis Hagi la Real Madrid?" - mai incolo vezi "De ce nu?" si razi. Ti-a trecut! Apoi iti dai seama cati ani l-ai nedreptatit pe Banel, si cazi iar in depresie. Damn you, GSP! Ce sa fac acum? Nici macar nu mananc peste.

bazinga  •  28 Februarie 2020, 19:07

Gluma zilei!Parol!Nu cred ca Hierro era lucid cand a afrmat asemenea ineptii!

observator_ipohondru  •  28 Februarie 2020, 18:55

Terminati cu prostiile si intoxicarea, Ianis va ajunge in toamna la Viitorul.

valyomanid4  •  28 Februarie 2020, 19:12

Domnilor useri, mai citeste cineva articolele aparute sub egida telekom ? In viata mea nu am vazut atatea minciuni, oare de ce gazdele noastre publica asa ceva, sa fie de " vina" domnul Udrea deoarece e moderator acolo ?

juliusmad  •  28 Februarie 2020, 19:07

gata? a ratat un penalty si a dat o pasa de gol si e bun de real madrid?? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

bazinga  •  28 Februarie 2020, 19:43
Postat de juliusmad pe 28 Februarie 2020, 19:07

gata? a ratat un penalty si a dat o pasa de gol si e bun de real madrid?? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

....din pacate,se pare ca da!Dar cine crede aberatiile acestea?

valyomanid4  •  28 Februarie 2020, 19:16

E posibil ca Hagi sr. sa-l fi sunat pe Hierro si i-a spus : " prietene, te rog sa faci putin lobby pentru fiul meu "

alenb  •  28 Februarie 2020, 21:14

Iarasi pupin curistu de jumatate cu nulitatea de print?

mm_mm  •  28 Februarie 2020, 20:11

Nu inteleg dc trebuie sa fie comparat cu tatal lui...Daca Messi face 100 de baieti, credeti ca macar unu o sa ajunga macar pe jumatatea lui? VISEEE. Baiatul asta nu cred ca a avut nici o bucurie ca este baiatul lu GHEORGHE HAGI. Toata lumea il compara cu tatal lui, si il forteaza macar sa ii calce pe urme. Cred ca este un adevarat calvar pe el, ca toata lumea cere imposibilul de la el. Lasati copilul sa se bucure de fotbal si tinerete.

lionforever  •  29 Februarie 2020, 09:05

Gata ați început cu osanalele, asa ați distrus pe majoritatea tinerilor talentați, daca am ajuns ultimii in europa in majoritatea domeniilor 90%din vina aparține presei care in loc sa informeze corect si cu echidistanță face jocurile pe interese si apala creierele oamenilor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4