Alte știri din fotbal
„Anomalia” Metaloglobus » Raportul financiar este șocant: salarii de Liga 2, zero la sponsorizări! Explicațiile
0
Marea promisiune a României, cu două Europene în CV, s-a prăbușit șocant și face dezvăluiri TULBURĂTOARE: „Am fost la psihiatru, la nebuni! Simțeam că mor!”
0
Screciu s-a convins după victoria cu CFR: „De când sunt la Craiova, simt că ăsta este cel mai bun grup”
0
Iuliu Mureșan a criticat un jucător: „Nu visez la cai verzi pe pereți”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cea mai scumpă mașină vândută la licitație de ANAF are o taxă de ...
Libertatea
Trump amenință că va „șterge Iranul de pe hartă”: „Poate fi eliminat într-o ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Coșul de cumpărături pentru Paște, mai scump cu 10-15% față de anul trecut: ...
Libertatea
Eanix( 25 de ani) nu poate hotărâ nimic. Tata regele o face cu țipete și amenințări.
Tocmai citeam ca Banel Nicolita ia 30 de milioane de la Valenii de Munte in Liga 4, deci se poate.
ca bine zici ... dar unde sa mearga ? in afara de rapid NIMENI nu il vrea nici macar imprumut !
Doar 2 comentarii decente din 15? Niste nulitati in domeniile lor (daca au unul predilect) ii judeca dur pe 2 fotbalisti care-s mai cunoscuti decat politicienii acestei tari!
Auzi tu formulare "Ianis a hotarit" Ce a hotarit Ianis vreodata? Un "fiu lui tata" plin de figuri si cu o lipsa acuta de bun simt si coloana vertebrala. O beizadea care a ajuns unde a ajuns prin inselatoriile agentilor. Ca daca ar fi fost ceva de capul lui, s-ar fi gasit careva, in afara de Sucu, care sa si-l doreasca. Dar uite ca echipele s-au cam saturat de tepe.
Născut lider, ce să zic... imaginea naționalei e promovată caricatura asta identificată prin criză de identitate...
Ianis nu e un jucator rau. Problema e ca taica-sau crede ca e exceptional. In viata e important sa iti setezi asteptari realiste si in concordanta cu potentialul tau. Parintii, cumva firesc, te vad in culori mult mai roz decat ar trebui. Ianis, gandeste cu capul tau nu al lui taticu, si alege o echipa unde poti fi titular si sa te bucuri de fotbal. Nu ai nevoie nici de bani, nici de faima.
Mai ziaristilor, mai tèrminati cu "fiul regelui" Gica a fost un bun fotbalist, dar niciodata un rege. Iar acum, nemaifiind nici fotbalist, a devenit ceea ce este de fapt. N-o sa spun ce pentru ca se stie. Ianis vrea transfer permanent? Unde, pe ce planeta? Cine va risca citeva sute de mii ca sa-si cumpere o durere de cap? Poate doar taica-sau.
Incredibil, "Rămâne de văzut dacă Rangers va primi o ofertă avantajoasă pentru Ianis în perioada de mercato din iarnă"? Nu îl vor nici la echipa a doua, dar vor o ofertă avantajoasă ca să îl lase să plece? Aștia sunt mai jegoși decât "il ciobandante", ăla măcar îi lasă să plece gratis sau pe sume derizorii pe cei pe care nu îi mai vrea...
sa se carabaneasca d-acolo cît mai repede, a ajuns bataia lor de joc, acum are bani o gramada, nu e vreun om d-al strazii sa tot stea sa cerseasca bani de la scotieni, cei mai zgîrciti oameni din lume... du-te Ianise baiatule, du-te undeva sa JOCI nu sa stai pe bara si sa iei bani cu lopata ca viata ta de fotbalist e scurta, mai ai citiva ani si gata cu tine, vei ramine in istorie ca "baiatu lu Gicuta, rezerva rezervelor prin Scotia"... fii demn, fii ambitios, vino acasa sa joci la noi în Romania daca altii p-afara te batjocoresc în halu asta..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.