Comentarii (90)

wba33  •  28 Iunie 2019, 19:29

Apar acum postacii care se pricep mai bine decat scouterii Barcelonei...

univ_craiova1  •  28 Iunie 2019, 20:39

Cam puțin 7 8 milioane, e mai bun decât Marin!!!

digei  •  29 Iunie 2019, 09:51

Daca trecea si pe la FCSB "sa-i creasca Becali valoarea" nici nu mai trebuiau negocieri, ajungea direct titular la Barcelona.

digei  •  29 Iunie 2019, 09:54
Postat de Andrei Ionescu pe 29 Iunie 2019, 09:50

Ce pret e acesta de 7-8 milioane? De la 15 milioane in sus pentru Ianis. Toti jucătorii de la U 21 au cota de la 10-15 milioane in sus . Dar suntem in estul Europei si ne trateaza ca la second hand.

Sarbii, croatii nu-s tot din Estul Europei? Ne trateaza asa pt ca si-au luat doar tzepe cu romanii adusi in ultimii 10-15 ani. In afara de Puscas n-a rupt niciunul gura targului la U21.

Neagu Octavian Gabriel  •  29 Iunie 2019, 00:12
Postat de andyschleck pe 28 Iunie 2019, 23:13

Si ce e rau in asta ? Chiar e de apreciat ca tatal lui nu vrea ca Ianis sa fie rezerva ... vrea sa i se ofere jocuri si sa confirme ... era bine daca statea la Fiorentina eterna rezerva si freca banca in timp ce banii i intrau in cont ? cum fac multe lichele ... gen Chiriches .... Avem nevoie de jucatori cu meciuri in picioare astfel nu o sa avem niciodata rezultate ....

Chiricheș... lichea!????????? Joci titular dacă meriți, nu pentru că îți pune tăticul astfel de clauze...

Neagu Octavian Gabriel  •  28 Iunie 2019, 22:57

Eu cred că tăticul, care merită apreciat pentru tot ceea ce a făcut și continuă să facă pentru fotbalul românesc, încearcă să obțină o clauză specială în contract: Ianis să intre titular meci de meci, să joace toate cele 90 minute, adică să nu fie posibilitatea să fie schimbat, să execute toate loviturile libere, inclusiv repunerea pentru aut de poartă, auturile tot el să le execute, mass-media spaniolă să nu zică nimic critic la adresa lui etc Nu-i așa, gsp.ro!?

juliusmad  •  28 Iunie 2019, 21:57

:)))) o fi gluma!

kordell  •  28 Iunie 2019, 20:27
Postat de flo0000007 pe 28 Iunie 2019, 20:20

Ba ziaristule, eu te intreb asa daca esti normal cu capul ,tie ti se pare 7 milioane de euro preț astronomic ???Esti cumva retardat???

Pai cam e astronomic daca te gandesti la valoarea Ianisului regal !

kordell  •  28 Iunie 2019, 20:14

Negocieri la sange , dar sunt convins ca vor esua pentru ca el nu va accepta decat postura de titular :)))

j0k3r  •  28 Iunie 2019, 19:47

ce? oferta de la Finteus Cowboys nu a fost pe placul lui hagi? totusi, deja exageram. Hai Sevilla, Hai Ajax, dar Barcelona? totusi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 9