Alte știri din fotbal
Leo Grozavu, descumpănit după prima înfrângere pe teren propriu: „Ceață în atmosferă, ceață și în jocul nostru”
3
Daniel Pancu anunță revoluția la CFR Cluj: „Va trebui să «aerisim» puțin vestiarul! Sunt jucători care nu sunt compatibili cu mine”
2
A marcat unicul gol al meciului și a transmis un mesaj ferm după victorie: „Aveam nevoie de asta”
0
„Un transfer cadou la Inter?” » Președintele nerazzurilor a dat răspunsul la microfon
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, reacție fermă după ce a pierdut calificarea în finala Supercupei Italiei: „Așa ceva nu se antrenează”
0
Ce a scris presa din Italia după ce Inter a fost eliminată de Bologna din Supercupa Italiei + notele primite de Cristian Chivu: „Încă un meci în care s-a chinuit”
0
Scandal uriaș în fotbalul asiatic! FIFA a sancționat drastic o echipă națională: trei înfrângeri la „masa verde” și suspendări pe bandă rulantă
0
Lovitură pregătită de Fenerbahce! Starul lui PSV, aproape de transferul carierei
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Noul fenomen de la Steaua a dat Germania pe România și se destăinuie: „Aici ...
GSP SPECIAL
Replici acide între miniștrii de Externe ai Poloniei și Ungariei: ...
Libertatea
corect cip. chiar eram curios daca ianu va confirma si o va tine asa pana la finalul sezonului. sunt sigur ca lucescu il va chema la nationala. e peste andrei cristea, dorin goga sau mazilu.
ianu are 20 de goluri...ultimele 2 in poarta liderului young boys si astfel a schimbat liderul... domnule lucescu nu il vedeti...nu?
nu a auzit selectionerul de cristian ianu? cred ca merita si el o sansa a dat 17 goluri in elvetia,pe florescu l-a adus la nationala din madagascar.
interesant!
chiar as vrea sa vad la nationala un cuplu de atacanti format din daniel niculae si cel mai bun marcator din liga 1(cel mai bun roman din top)...
da-mi voie sa te contrazic...cred ca d.niculae e mai bun in cifre...4 goluri si 10 assisturi la o echipa care se bate la titlu in ligue 1 mi se pare mai important
para, nu stiu daca ai dreptate... el a scris 9 cartonase galbene...codrea nu a primit nici un rosu direct. doar din 2 cartonase adunate. la fel ca si iacob
si inca ceva. Mutu are inca vreo 3 goluri in Liga si vreo 4 in cupa italiei, buga mai are si el 1 gol in cupa, tanasa a marcat si el in uefa si mai sunt cativa jucatori care au marcat in cupele nationale. In afara de mutu, marica, niculae sau chivu, restul joaca la niste echipe f f f modeste.
e bun articolul. asa vedem si noi la ce echipe modeste joaca romanii nostri. Oare cum ar fi clasamentul asta la sarbi? In fine, doar o observatie am. dupa punctele acordate de tine, codrea are 12 puncte iar radu 10, deci codrea e pe 2 la indisciplinati. in rest e f bine
Vlad, ai avut o idee excelenta! Oricum iti citesc la final de saptamana materialul despre romanii de afara!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.