Alte știri din fotbal
Europa care contează a dat DELETE României! » Acest mercato a dezvăluit MAREA problemă a cluburilor din Superliga
0
Dinamo și-a cedat fotbalistul în această seară: „Mult succes în tricoul roș-albastru!”
0
Era pe teren când Savvidis a scos pistolul, acum e pe podium în Superliga: „Există o singură diferență între România și Grecia”
0
Gâlcă n-a glumit! Rapid a rezolvat a treia plecare în acest mercato: remarcatul lui Șucu va juca tot în Superliga
1
Știri din fotbal internațional
Dramă în Kuweit, la PSG - Marseille, Supercupa Franței: au revenit fantastic în prelungiri, dar s-au prăbușit la loviturile de departajare
0
Arsenal - Liverpool, derby în Premier League » „Tunarii” se pot desprinde în frunte
0
AC Milan - Genoa, în runda 19 din Serie A » Șucu îi poate da o mână de ajutor lui Chivu
0
Real Madrid - Atletico Madrid, duel tare în semifinala Supercupei Spaniei » Gol fabulos în minutul 2!
0
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
17
Un primar din SUA le cere agenților lui Trump „să se care dracului” din ...
Libertatea
Cauza morții tânărului de 25 de ani, internat cu fractură de femur la ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Moldoveanul de 25 de ani găsit mort pe un câmp a fost împușcat în tâmplă de ...
Libertatea
Hmmm, Numai ca Dragusin a fost vândut la Tottenham cu o sumă mult, mult superioară decat GP . Mai mult la 21 de ani este Fotbalistul Anului în Superliga.
Eram cat pe - aci , sa-l sun pe Gica Popescu , dar a primit o "avalansa" de telefoane in privinta lui "Coco Dragusin " , asa ca ... Totusi am sunat , dar probabil ca am gresit numarul , ca mi-a raspun un domn : aici "Penitenciarul Rahova " , suntem in "Dezinsectie " , reveniti ...
Avem noi o obsesie cu ideea asta ca rezervele nu pot juca titulari in nationala. Nu i-am pierdut, sunt jucatori rezerve la cluburi care sunt peste nivelul titularilor din Superliga sau alte campionate comparabile, orice nationala de nivel mediu foloseste acesti jucatori ajunsi la cluburi importante in detrimentul unor titulari din campionatele mici. E ca si cum ar spune croatii ca l-au pierdut pe Modric care nu mai e titular la Real Madrid, sa fim seriosi, nu-i ia nimeni locul lui Modric nici daca nu mai joaca deloc la club. Comparatia e putin fortata, ca nu sunt Dragusin si Hagi comparabili cu ce inseamna el, dar majoritatea nationalelor mai mici folosesc acesti jucatori de la cluburile puternice, chiar daca nu sunt titulari, pana la urma nu degeaba au ajuns acolo in detrimentul celorlalti. Asta e valabil in special legat de Dragusin, Hagi nu e un titular incontestabil la nationala si are concurenta pe post cu alti jucatori din campionate destul de puternice, la el situatia e alta. Dar ma indoiesc ca nu va prinde lotul pentru Euro, cu toata concurenta, nu sunt chiar atatia jucatori care sa fie peste nivelul sau.
Daca cu clasamentul in ochi scrii ca "Tottenham e pe locul 4 la 7 puncte de liderul MC" nu e nevoie sa ne intrebam cum pot ajunge unii "jurnalisti" care au si pretentia sa le crezi toate aberatiile.
da, chiar, cum ar fi aratat perechea gica popescu-nenascutul dragusin? altfel: n-avea nicio sansa sa joace cu brighton atata vreme cat scorul nu era favorabil echipei sale.
Du.te si te culca cap de aluna!!!
...galeria lui Dinamo i a cantata Baciului cea mai frumoasa doina ...esti cel mai mare ...Gica Popescu ...ha...ha...
A ieșit din pușcărie, sau de acolo scrie !? Au voie cu telefoane sau tablete ?
E F clar acum, I am pierdut pe Ianis Hagi și Dragusin ptr Europene. Amândoi nu joacă la club. Îmi pare un pic rău ca Dragusin nu a ales Bayern…. Dier joacă meci de meci!
Câți ani ai puștiule?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.