Alte știri din fotbal
A fost inexistent în delul cu Hermannstadt » Jucătorul Rapidului, cifre de coșmar contra sibienilor
0
UTA - CFR Cluj, un duel tare din runda 25 a Superligii, între două echipe ce luptă să intre în play-off » Echipele de start
0
Metaloglobus - Csikszereda, derby-ul „suferindelor” din Superligă » Deschidere rapidă de scor la Clinceni
0
Elias Charalambous a anunțat când va debuta Joao Paulo
0
Știri din fotbal internațional
Se întoarce la prima dragoste? » Planul secret despre viitorul lui Leo Messi a fost dezvăluit: „Lucrăm la asta!”
0
S-au orientat rapid și vor să dea lovitura: Mohamed Salah!
0
Mama lui Mbappe câștigă mai mult decât 8 jucători ai lui Real Madrid » Ce salariu îi plătește golgheterul francez!
0
Schimbă echipa?! » Negocieri pentru transferul lui Dorin Rotariu
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Apropo nu mai imprastiati ideea ca fotbalistii trebuie sa fie niste ,,sfinti" . Sa i judecam doar dupa ceea ce fac pe teren . In rest sunt si ei oameni, nu mai fiti ipocriti
Din cate stiu povestea s-a imtamplat in vacanta de iarna . Cel putin ciudat momentul pe care ati ales voi sa publicati o stire foarte veche. Pai deh linistea la echipa nationala trebuie protejata , nu -i asa ?
Se spune corect"isi ridica moralul",dar nu pentru fotbal.Inca unul care a castigat bani degeaba.
Celebrul parazit care câștigă meleoane doar pentru că este șomer la Inter, cred că seamnă enorm cu Thibaut Courtois când avea varicelă. Incredibil ce țeapă și-a luat Inter cu acest românaș plin de tupeu fără valoare intrinsecă.
Miss „Fata de la țară” Italia 2019 :)))) Ca bine ziceau Parazitii: „Avem zece ... desculte pe metru patrat / Si modele inchipuite fugite noaptea din sat” :)))
Ei DA ... Mai de asta avea nevoie fostul portar al Romaniei U21, actualul "portar" al "San Siro" Stadium ;))) Fripturistu' asta, in loc sa-si vada de "fotbal", ii poarta de grija toapei asteia ... Keep up the good work Ionut !! :(((
Alo,aveti probleme,de ce mi-ati sters comentariul?
Mai are mult pana sa ajunga la nivelul lui Megan Fox, dar Carolina asta arata traznet rau. Un corp superb si niste sani minunati. Acum in alta ordine de idei, deia nu mai joaca fotbalistul roman, salariu de peste 5000 euro ( care raportat la majoritatea castigurilor din Romania este un car de bani), un bolid rapid, o gagica traznet si deja se cred vedete si mari fotbalisti, dar nu sunt catusi de putin. Niste ratati care se multumesc cu putin si nu vor realiza niciodata nimic notabil in fotbal. Vor ramane doar note de subsol atunci cand se vor enumera marii fotbalisti ai Romaniei. Tinerii fotbalisti ar trebui sa aspire la mai mult de la viata lor, sa joace la un nivel inalt si sa lase ceva in urma lor, apoi sa se gandeasca la masini si iubite.
Daca nici fata asta nu-ti reface moralul,atunci cine?)))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.