Alte știri din fotbal
Fostul „decar” al naționalei, anunțul zilei: „Chiar dacă s-a făcut mișto de mine, vă spun sincer”
0
Nu au bani să ajungă la meci! Haos financiar fără precedent la CFR Cluj
3
Rotaru, lovitură pentru Mititelu: i-a luat din curte marele pariu! Tatăl fotbalistului acuză: „Ne-a mințit!”
1
Ce a remarcat Ciprian Marica după decizia guvernului din Ungaria: „Când nu sunt banii tăi, știi ce bine te organizezi?”
3
Știri din fotbal internațional
„Relația dintre cei doi este dăunătoare fotbalului” » Infantino și Trump, desființați de fostul șef FIFA
0
Trucul încercat noaptea trecută, la ora 04:00, de suporterii Craiovei
2
Germania intră în război cu Infantino și Trump » Candidatură pentru găzduirea Mondialului + mesaj dur la adresa FIFA
1
Craioveanul stabilit în Bulgaria a numit cel mai periculos jucător de la Levski: „El poate face diferența”
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
1
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
4
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Un ucrainean a povestit ce l-a surprins la București, unde a stat 4 luni: ...
Libertatea
Orientul Mijlociu, la un nou pas de extinderea războiului: SUA au ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan a vorbit într-o sală aproape goală după ședința de Guvern ...
Libertatea
Inteleg ca a fost minge grea pt Radu, a lovit pamantul si n-a mai ajuns s-o retina reusind doar s-o devieze in lateral, dar chiar sa dai vina pe fundas e culmea. Daca si fundasul era roman cautai alt jucator nu conteaza cat de desparte de minge?
Discutabil. A cam scos mingea din picioarele propriului fundaș si a deviat-o spre Ronaldo. Si cu Parma a cam greșit. Dar e tanar, are viitorul in fata. Un pic mai multa concentrare si totul va fi bine.
Pentru jumătate din salariul lui Ilie Dumitrescu vin și vă luminez in ceea ce privește evoluția unui portar. Pe voi jurnalistii GSP am senzația că va înneacaă invidia dublată de incompetenta. Da știu e dureros să vezi ca unul la 21 de ani și-a ridicat pe mâna lui fără să *** pentru ai oferi posibilitatea unui amarat de interviu. Puteți fierbe in continuare in suc propriu căci din cate se pare băiatul ăsta,Radu , e incompatibil cu poziția ghiocelului in fața voastră.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa traiti! Am privit meciul, Andrei Radu a jucat ok, fara nici o greseala.
Il vreti la *** din Popesti-Leordeni?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi astia de la gsp chiar nu va pricepeti la fotbal... titluri care denigreaza, articole inventate, scandaluri, borcea si becali si cam atat stiti.. lasati.i pe altii sa scrie despre fotbal ca voi nu aveti treaba cu fenomenenul.
,,Ieșire eronata", auzi la amatorii ăștia care-și spun ,,jurnaliști" . Mai amatorilor voi ar trebui să comentați în Cișmigiu scuipând semințe și ascultând Florin Salam . Hai gata meciul s-au încheiat . ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu stiu cat a fost greseala de portar. mingea a venit deviata si Radu nu a mai ajuns la ea. fundasul care face paravan o comite. nici nu respinge, nici nu protejeaza. ca putea Radu sa faca mai multe, poate...poate nu, e greu de spus.
Greșala a lui Andrei Radu . Mai băieți voi va pricepeți la fotbal cum mă pricep eu la limba japoneza. Sunteți efectiv penibili. Cu stima
9 milioane este o spalare de banuți
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.