Alte știri din fotbal
O lume întreagă SUB stadion! » Tur în „labirintul” din Giulești: imaginile sunt spectaculoase
0
Hermannstadt se desparte de 7 jucători după retrogradare
0
De ce a refuzat Edi Iordănescu 35.000 de euro pe lună de la CFR Cluj: „Ce fac, vin doar să vă iau banii?!”
1
S-a făcut! Gigi Becali a aflat de la GSP primul transfer al verii la FCSB: „E posibil”
5
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Kewell a cistigat in cariera Chanpions League si Supercupa. Deci a jucat la echipe care se uita de la etajul 10 la Turcia si Romania. Intre antrenorii pe care Kewell i-a avut si Hagi e o mare diferenta de valoare si experienta ! Cine stie cine e Missimovici si ce poate s-a mirat de quasi excuderea lui de catre Hagi. Nu-l mai aparati ca e varza! Are prea multe sechele mentale mostenite de la sportul comunist! Pleaca in doua-trei saptamini, de comun acord cu bascanii!
Hagi trebuie sa se tina tare si sa-i faca sa inteleaga pe bascani ca jucatorii actuali trebuie inlaturati, nu vor performanta stau doar pentru ca e salariu mare, majoritatea sunt terminati ca fotbalisti, tot ei l-au sabotat si pe Rijkaard pentru ca nu le mai arde de fotbal, munca putina si bani multi, pierdem castigam salariu merge, l-am vazuti in tribuna pe acest Kewel la ultimul meci de campionat, statea cu picioarele pe scaun si facea caterinca il durea in basca de ce face echipa, cu riscul de a ma repeta chiar nimeni nu-si pune intrebarea cum e posibil ca Stancu si Culio sa iasa in evidenta? e o diferenta vizibila de valoare intre ei 2 si restul...
Pai Hagi nu stiu daca are jumatate de an de cand a venit, in cei 2 ani jumatate ce a facut de a nu a castigat nimic? 85% din jucatorii galatei trebuie pusi pe liber, singurii jucatori care trag pentru echipa sunt cei adusi de hagi,restul joaca la trecerea timpul.
SUNT ALATURI DE HAGI , SA NU CEDEZE .......... CINE ESTE ACEST KEWELL NU STIU CE PERFORMANTE A AVUT .......BAFTA GICA !!!!!!!!!!!!!!!!!
deci ne-am lamurit cine trage GALATA in jos :cei 4 enumerati de catre ziar!ei au venit sa pape bani nu sa puna osul la munca si mai vor si trofee!!GICA DA-I AFARA!!!!!!!!!!!!!!!!ca altfel te papa astia!!!!!!!!
Nimeni nu il poate contesta pe Hagi ca fotbalist dar ca antrenor ,scuze!
mult noroc Hagi... Kewel e un jucator care castiga bani multi in Galatasaray si atat , ca jucator in prezent e 0 (zero)
Jucatorii cu personalitate si care au insemnat ceva la nivel european e normal sa nu il inteleaga pe un antrenor al carui discurs se rezuma la "sa facem bine", "am facut bine". Hagi a fost mare la turci si la Brescia.
acesti jucatori au venit la galata numa sa ia bani si sa doarma ..... cand a venit hagi lucrurile s-au schimbat!! jucatori au inceput sa puna BOTU ca asta i pune la treaba si o inceput sa zica ca nu e bun!!!! toti jucatori care au plecat din motiv ca ei sunt prea fotbalisti ca sa i antreneze hagi nu au ajuns la real sau barcelona !!! asa ca SHHHH
Marica a fost dat afara din lot pentru faptul ca a declarat in ziare ca nu ii convine pozitia in care joaca in teren sau ceva de genul acesta , ma rog , sunt curios ce masuri se vor lua impotriva acestor declaratii de " campion mondial"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.