Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Se încinge lupta la promovare
0
Play-out-ul din Liga 2: final în cele 8 partide
0
Final în Chindia Târgoviște - FC Voluntari, în play-off-ul Ligii 2 » Succes uriaș în lupta pentru promovarea directă în Superliga
0
„Să meargă la altă echipă” » De ce s-a răzgândit Gigi Becali: a făcut meciul perfect!
0
Știri din fotbal internațional
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
PAOK - OFI Creta, în finala Cupei Greciei » Răzvan Lucescu luptă pentru trofeu
0
Getafe - Barcelona, duel în runda 32 din La Liga
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Atat ai inteles? Asta e principiul pur comunist: cine nu-i cu noi e contra noastra! Ma doare-n stanga cotului de Ponta si de Blatistul ala nenorocit. Dar sa-i compari pe cei doi... mai da-o dra... lui Gigi Becali.
filme pron moca pe bit.do/filme-moca dada
Yoy Alpine trazni-te-ar :))) Nu-mi zi ca unu ca tine din "civilizatia " de la Napoca tine cu un partid de stanga :))) Te consideram mai degraba capitalist-fascist decat comunist -bolsevic :)))
Iti dai sema ca :Nasser Al Shamrani, Yasser Al Qahtani,Yousef Al Salem,si Khalid Al Kabisunt cu 3 clase (muahahahahahahahahahahahahahahaha) peste orice jucator din Liga I....Cred ca si Tucudean e mai bun ca ei :)))) ....sau Reghe se referea doar la jucatorii Stelei, si Concordiei ...co doar cu ei a lucrat in liga I :))))
Scrieti tata de liga a doua, a treia, de oina sau mai stiu eu ce. Scrieti de fotbalul american sau de situatia politica din Spania. Ne intereseaza mai mult marimea palariei de pe capul lui Iliescu decat ligile arabe, P.S. Nu ca ne-ar interesa palaria lui Iliescu, da-mi trebuia o comparatie, acolo.
Ïmi pare rau pentru tine ca esti psdist înrait si ca ti-am jignit idolul, eu nu i-am comparat ca cultura sau educatie, am zis un singur lucru pe care-l sustin cu probe : Ambii se fac de râs prin declaratii !Punct
Cat de creeetin poate fi cineva ca sa-l compare pe Ponta cu manelo-gipsanul EPOcal?!? Cam ca tine...
Daca acei neica-nimeni dintr-un campionat sub nivelul meciurilor din curtea scolii sunt cu doua clase peste jucatorii Stelei, ne putem da seama ce rol decisiv al arbitrilor platiti, al stelutzelor-capra si al dopajului in "performantele" Stelei EPOcale!
Reghe ca si Ponta , nu rateaza nici o ocazie sa se faca de râs prin declaratiile sale :)
CE CHILU' MEU , NUMAI DIARII PE AICI ! LA ASA FITUICA ASA DIARII .... !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.