Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Toți îl părăsesc pe Infantino: Wenger se delimitează de planul șefului FIFA
0
Jefte Betancor a prins transferul la „echipa vieții lui”: „Sunt fericit să fiu acasă”
0
Diletta Leotta a „perturbat” antrenamentul lui Schalke
0
Portarul Norvegiei a prins un transfer impresionant după Campionatul Mondial
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
„Ucraina nu va intra NICIODATĂ în NATO!”, crede Valeri Zalujnîi și spune că ...
Libertatea
De ce Dunărea continuă să scadă, deși România nu a fost ferită de ploi. ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Bai haterilor, Morutan si Cicaldau au fost cu 3 clase peste restul echipei!! nu mai faceti HATE gratis ca sunteti penibili. Morutan s-a descurcat chiar OK ptr debut.A avut a doua cea mai mare nota din echipa dupa Kerem desii nu a marcat. Hateri obositi.
Primul meci cu Miorițan titular, primul semieșec pt Galata! Gooolll CFR!:)))
Morutan o gluma de jucator...o sa l arunce turcii afara cat de curand...n a fost bun de nimik...
Daca dadea gol morutan nici dreaaku nu scria de la cine a primit pasa . Din articol inteleg ca a avut 2 pase de gol…din comentarii inteleg ca a dat 2 chifle si coechipierii au dat gol din interceptiile urmare a acestor chifle. Unul dintre ele a fost al lui Cicaldau. Deci cele 2 goluri au venit dupa 2 chifle ale lui Morutan. E si bine, e si rau….pt morutan e mai mult rau daca au fost situatii clare si putea sa faca mai mult dar el a ales “chifla”. Pt Cicaldau e parfum. Pt romani e jenant.
Morutan Capitan !! prosti ca noaptea ;))
Ai ficatul de 10 k...sa nu-ti pocneasca..:::)))
Ce frustrat obosit!
Important este ca amandoi au făcut un meci bun, sunt romani amândoi.
Nesimţiţilor !!!!! E mai important cine dă pasa decît persoana care dă gol ? Super-mega Cicąkdău a dat un super gol !!!!! Manelistul de Moruţan a ratat iar un super jucător de la Galat a spălat ruşinea de Moruţan si a dat goooool !!! Morutan a jucat catastrofal !!!!
Miorițan nu e!:)))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.