Alte știri din fotbal
UTA - Oțelul deschide runda #2 din Superligă » Echipele de start
0
A impresionat de la primele meciuri la U Cluj și spune care e propria „plăcere nevinovată”: „Rutina mea zilnică”
0
U Cluj trimite doi tineri promițători în Liga 2
0
Anderlecht și-a luat gândul de la Ștefan Baiaram » Unde s-au blocat definitiv negocierile cu Craiova
1
Știri din fotbal internațional
Maxime Sivis, prezentat oficial la noua echipă: „Primul din istorie”
0
Senegal încă speră: câștigătoarea Cupei Africii pe Națiuni se decide la TAS
0
Revenit cu gol după accidentare, fostul atacant de la FCSB și Craiova și-a prelungit contractul: „Visez tot timpul”
0
Noua perlă a Europei » La doar 16 ani, a avut nevoie de doar trei atingeri pentru a înscrie și a devenit cel mai tânăr marcator din istoria clubului
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
7
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Articolul asta a mai fost, intr-o alta forma. Chiar nu mai este nimic de scris? Cum ar fi despre Otelul, ca tot e pe primul loc? Sau de meciurile de azi, sau de cele de maine? Sau despre orice altceva decat acest specimen.
poate tu esti tigan , ca e mutu nu e sigur , asta nu-mi place ca ne baga pe toti in aceasi oala
Hai Adriane , stim ca poti ! Demonstreazai si ti ga nu lui Razvan MUCescu
cand era la Lazio Mihailovici a avut un conflict pe teren cu Mutu. Intr-un meci ,Mihailovivi l-a provocat pe Mutu..scuipandu-l ..dar Mutu nu a reactionat. Acum Mihailovici ,geniul loviturilor directe, e cel mai bun prieten al lui Mutu .Si cred ca e si sincer.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.