Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi apasă pe accelerație: „Ce facem? A plecat și spunem că echipa e mai bună?”
0
Gheorghe Hagi, la superlativ despre un jucător din Superligă: „Fără minge, aleargă și noaptea în somn.”
0
Selecționerul Gheorghe Hagi, inspirat de David Popovici: „Vreau să implementez asta la echipa națională”
0
Obiectivul-mamut setat de selecționerul României: „Nu există altceva!”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Dar ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Colac peste pupaza unii il acuza, altii il iau la misto, eu cred ca Marius Constantin e un excelent fundas si cred asa cum alti jucatori traiesc a doua tinerete la FC Vaslui si Marius o sa redevina ce a fost, e chestie de incredere si rabdare. Pana la urma urmei nu avem de ales la situatia in care suntem din cauza transferurilor si experienta sa e bine venita celor doi atacanti convertiti in fundasi. :-)))) Fac haz de necaz,...eu cred ca o sa revina la ce a fost si gata... ;-)
Sovieticii ?! wow...
Esti dus rau de tot. Vezi ca ai alzheimer. Iti aduci aminte de isprava ultimului sezon, la Timisoara de la facut pe un anonim de Zicu eroul satului? Sau la Galati de a lasat RAPIDUL in 10 oameni? Sa nu mai zic de alte meciuri facute de el la ordinul caselor de pariuri si manariilor in care sa bagat.
Permiteti-mi sa constat povestirea ca fiind cam sifonata (nu shifonata, sifonata). Adica a stat doua saptamani la Tom tom astia si dintr-o data au constatat ca e cam gras. Ma lasi? Eu am impresia ca n-a vrut sa plece in Rusia (un plus de la mine), ci sa ramana in Liga1. Pacat ca Rapid nu a facut nimic sa-l tina la echipa. Un jucator bun, tanar, dar intr-adevar ceva mai coleric (inca un plus de la mine). Succes Marius!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.