Alte știri din fotbal
Andrei Coubis, prima reacție după convocarea la națională: „Am venit în România să lupt pentru echipa națională”
0
U Cluj o egalează pe Craiova în fruntea Superligii! Profită de o gafă rar văzută în fotbal: a comis-o chiar „tricolorul” convocat azi de Lucescu
9
Proaspăt convocat la națională, Cătălin Căbuz a comis gafa care poate decide titlul în Superligă!
0
Gică Popescu, din nou nemulțumit de arbitraj
1
Știri din fotbal internațional
Alex Ioniță II continuă să impresioneze în China » Fostul jucător de la Rapid a lovit din nou
0
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un gest controversat
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
5
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Trebuie sa ai creierul unei maimute sa-l ofertezi pe Piturca unul din cei mai mari impostori din fotbalul romanesc.
Cine il ia antrenor pe trisorul asta care stie doua expresii in engleza: "another card, boy" si "all-in"
Daca ai arata precum Piti la varsta lui,ai da in dilema cainelui.In plus ,dincolo de hibele lui,a fost un fotbalist bun si un antrenor cel putin decent,deci cu o cariera in sport cu care putini se pot lauda.N-ar fi rau daca inainte de a da aiurea cu gura,toti cei care aveti acest narav,mai bine ati cumpani nitel,nu pierdeti nimic,dimpotriva!
Ce gambe de sahist are Piturca. Cum naiba a fost asta fotbalist profesionist?
sigur se duce in china! numa sa gaseasca un club unde, de la portar pan la patron, se vorbeste olteneste... :) vai steaua lor!
Tu esti oricum rapidist Moflea, ce spui tu in legatura cu Steaua nu inseamna nimic
Se pregătește să mai falimenteze o echipa. Nu ar duce la clona csa? Stai așa că aia nu au echipa :))
Tu faci cum faci iti dai arama pe fata, dar zici ca nu esti becaliot .... fara contributia lui Piți ti-ai mai fi pus tu 1986 ala la nick?! Nu vad nicio diferenta intre comul tau si cele "clasice" ale amicilor tai Yousuf si Florar de mai jos, insa macar ei sunt fcsbisti declarați.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De cand nu mai joaca valahule? Sau stai cu esti fcsbist,le ai din 2003 incoace....Steaua inseamna altceva,cu mult inainte de descalecarea luceafarului berbecesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.