Alte știri din fotbal
Transferurile de la Rapid, criticate vehement în direct: „A avut probleme și tu îl aduci”
0
Apropiatul lui Hagi îl ia la țintă pe Răzvan Burleanu: „Dacă nu beau o cafea înainte, mă ia somnul”
0
„Pe ea o vreau campioană” » Florin Răducioiu, mesaj tranșant pentru Dinamo: „Dezastruos! Asta trebuie făcut”
0
A identificat marea problemă dacă Charalambous se întoarce la Becali: „Se strică lanțul de iubire!”
0
Știri din fotbal internațional
„E ca și cum ai juca sub apă!” » Scoțianul cu meciuri în Liga 1 trăiește acum în SUA: „După ce am fost în România, mi-am dat seama că suntem în urma multor țări din Europa”
0
Thierry Henry, după „nebunia” de la Paris: „Ne plângem că fotbalul e «plictisitor». Meciul ăsta...”
0
Ce a postat Erling Haaland despre thrillerul PSG - Bayern din Liga Campionilor
0
Vitinha, după victoria din semifinalele Ligii Campionilor: „Este foarte dificil să faci asta împotriva lui Bayern”
0
Lifestyle
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
Dimko Zhluktenko, soldat în serviciul activ în cadrul Forțelor de Sisteme ...
Libertatea
Cinci indicii din războiului din Iran care arată că NATO nu este pregătită ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Prețul energiei va atinge cel mai înalt nivel din ultimii ani, avertizează ...
Libertatea
Uite ca are si Banciu momente de luciditate :))))
Datorita valorii prințului, eu am propus sa poarte pe tricou numărul zero (0).
Radu Banciu presedinte!
La fel de adevarat e si ca nici Banciu nu e jurnalist ! E doar un frustrat care in urma neimplinirilor de zi cu zi din viata personala , a transformat atacul la persoana si scandalul in ceea ce crede el ca inseamna a fi un formator de opinii !
hahahah ce stire,banciu zero vb de fiul zeului Hagi,un jucator cu un potential urias,inca neslefuit ! b anciu,bd,bddd
Banciu este un ziarist care jigneste tot timpul! Se poate numi si asta jurnalism!!! Daca nu stii sa zici si altceva...jignesti! Nu e prima data! El vrea numai lucruri perfecte. Nu poti fi tot timpul la cote maxime!
Sunt de acord ca Ianis nu va fi niciodata Zidane, sunt de acord ca Gica are o gramática si un mod de a vorbi un pic peculiar dar sa recunoastem ca esti cel mai bâtă jurnalist care la avut Romania in ultimii 31 de ani, cred ca tie ti-ar fi star bine la cules de struguri....nuuuuu, ca nu ajungi la ei.
Excelent comentariu
banciu superdestept? Ma lasi? In fond, spune-mi pe cine apreciezi ca sa iti spun cine esti.
Evident ca nu-l poti compara pe Ianis cu Zidane, dar cu siguranta nici ce presteaza Banciu nu poate fi comparat cu jurnalismul. Ce face el e doar o ridicola vanare de audienta, nu conteaza cu ce pret.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.