Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga. Șoc la Târgoviște
0
Încă o condamnare: fratele lui Cornel Penescu a primit o pedeapsă de 2 ani și opt luni pentru ucidere din culpă! Ce urmează
0
Pariul lui Gigi Becali s-a săturat de FCSB: „Nu vrea să mai continue acolo”
2
La doar 5 zile de la ultimul meci, gazonul echipei din Superligă se prezintă într-o stare deplorabilă
0
Știri din fotbal internațional
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Start de partidă!
0
Pep Guardiola a semnat noul contract, după ce s-a despărțit de Manchester City
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Daca nici asta nu e fotbalist, aveti si voi o problema. Sigur, in masura in care se poate vorbi de fotbalisti romani, daca tu vrei sa vorbesti de Manchester, normal ca probabil esti nemultumit.
BRAVO RAZVANE!!! Tineri ca tine avem nevoie!!!! - Marin - Roti - Coman - Vlad - Tanase - Benzar - Costache - Ionita - Baluta - Mitrita - Bancu - Morusan - Dudea -Popa - Popescu; etc... HAI BAIETI!!!! Doamne ajuta sa revina fotbalul nostru unde trebuie sa fie, cu acesti tineri jucatori, de perspectiva!!! TREBUIE SA LE DAM CREDIT LA NATIONALA!!!!!! NU PUTEM STA NUMAI IN "Glorii" de 30-33 de ani!!!!!!!!!!!
Si eu sunt de parere ca a bate cornere [chiar daca o faci bine] nu inseamna ca ai facut treaba cea mai grea !Pai atacantul ala care o baga in poarta din pozitii grele inseamna ca este omul care merita laudele.Aaaaa,daca dai pase filtrante,daca pui in situatie clara de gol un coechipier atunci poti spune ca ai avut rolul principal.Adica daca intr-un meci bat 7 cornere si se dau 4 goluri inseamna ca esti vedeta meciului ?Sa fim seriosi !
...sa fim seriosi ...un ratangiu care n ar avea loc la Craiova ...sa joace in Belgia la o echipa de mijlocul clasamentului ...nimeni nu l vrea ...cum sa ratezi 11 m ?
L-am vazut, nu face nimic fenomenal, poate la Anderlecht sau Brugge nici n-ar juca. Desigur totusi ca Standard e aproape o echipa de nivelului CFR-ului, putin peste Craiova. Centrari din corner, astea-s mari realizari.. Claudiu Niculescu putea sa dea gol usor din lovitura libera, dar chiar si asa a fost chemat la nationala des pentru fotbalul mare? Numai ii faceti rau, il ridicati in slavi. Prin Anglia sa stiti ca exista si islandzi care joaca peste micul Marin. Si vorbim de Premier League, nu de Belgia. Astea sunt stiri? FANI INNEBUNITI, avem orgasm? Ati putea numai sa anuntati ce a facut, asa se face presa. Ca daca era intr-o liga de top, mai ziceam... Sa fi fost intr-un derby din Manchester!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.