Alte știri din fotbal
„Am multe guri de închis!”. Prima reacție a lui Anderson Ceara, după ce a picat transferul la FCSB
0
Mihai Stoica a făcut „primul 11” la FCSB și are un mesaj pentru fanii care cer transferuri: „Vi se pare slabă echipa asta?”
0
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
6
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
1
Știri din fotbal internațional
Planul noului șef al fotbalului italian: două nume uriașe pentru echipa națională
0
Zlatan Ibrahimovic, uluit de Mondialul făcut de Lionel Messi: „Cinci goluri în două meciuri... Eu am zero goluri la două Cupe Mondiale”
0
„De ce nu are Argentina jucători negri la Cupa Mondială?” » O analiză provocatoare Washington Post
93
Turcii i-au decis soarta lui Vincenzo Montella, după rușinea de la Mondial
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Benzina și motorina s-au scumpit marți, 23 iunie 2026. Cât costă un litru ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Ce urmează după respingerea Guvernului Veștea în Parlament. Procedura ...
Libertatea
Are cam acelasi sens cu faptul ca tu castigi doar un salariu, fara nimic notabil. Asta inseamna ca traiesti de pomana? Tu ce performante ai facut?:)
Un jucator mediocru la un club de mana a doua din seria A, cu o justificare abramburistică de ce, vezi Doamne, nu mai juca el in naționala țării unde s-a nascut ! Am întâlnit multi d-alde d-astia, uitatori de Romania, multi dintre ei " uitând " si limba maternă, ca prostavanu' ala de Raducioiu dupa ce se îndulcise si el câțiva ani tot in cizma, ca si asta ! Vorba aia, recunosc in fata marii adunări naționale ca nu te stiu de mare fotbalist, in Romania iar in Italia nici atât, iar împopoțonarea asta, de rasul curcilor, de " boss ", mai este unul care, parca, își zice " grande ", este de un prost gust " genial " !
Pai ti-ar folosi si tie sfatul asta, la faza cu "obiectivismul". Dar, cum crezi...
Dinamovist, bănuiesc..? Ce rost are să joci fotbal de performanță dacă nu câștigi nimic? Faci figurație o viață, de pomană.
Nu mai folosi cuvinte al caror inteles nu'l cunosti. Te faci mai rau de ras!:)))
Gerrard cate titluri are? Dar Totti, 1? Suporteri de rezultat...
Nu inteleg de ce ne-am pierdut timpul si nervii cu acest mercenar. Sper sa iasa in fata si restul, macar sa formam o echipa demna sa imbrace tricourile nationalei.
Pe cei care se iau de cuvintele lui, de atitudinea lui, de alegereanlui, ii inteleg cumva, fiind niste stelisti (obiectiviamul e floare rara la ei). Dar oe cei care ii judeca perfirmanta fotbalistica, le zic doar atat: vai de capul vostru! Cand va egala vreodata cineva recordul lui, in orice alt campionat, atunci sa va aduceti aminte si sa'l judecati pe Fane. La fel ati facut si cu Mutu, cand va mai ajunge un fotbaljst roman sa inscrie atatea goluri intr un campionat de top4? Vai steaua voastra de "comentatori"...
Câte campionate a câștigat recordman-ul Ștefan Radu în 13 ani la Lazio? Cum, cum.. ZERO ați zis ?!? Oookay...
Nu v-ati saturat de acest no-name? Zici ca e vreun Terry sau Puyol. Cu ce e mai bun acest individ decât Alin Tosca de exemplu? La nationala a jucat ca o cizmă in 13 meciuri fara vreo lasa buna si a gresit tot ce putea in aparare. Chiar sunt bucuros de știrea că si Chiriches s-a retras de la nationala saptamana asta, sper sa nu fie o store falsă!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.