Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
„Mergeți la adăpost” » Antrenamentul echipei de la Mondial a fost anulat
0
Mesajul lui Julian Alvarez: „Vreau să-mi îndeplinesc visul” » Atletico amenință că va depune plângere!
0
Noi probleme pentru Neymar! » Procuratura investighează
0
Iordania - Algeria 1-2 » Încă o echipă eliminată de la Mondial: africanii întorc scorul și trimit „Cavalerii” acasă!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Câte campionate a câștigat recordman-ul Ștefan Radu în 13 ani la Lazio? Cum, cum.. ZERO ați zis ?!? Oookay...
Poate era mai bine daca pastra mitul neintelegerilor cu conducerea tehnica a nationalei. Nu l-a obligat nimeni sa spuna ca pentru Lazio e dispus la orice sacrificiu si ca a lasat nationala ca sa nu isi pericliteze starea de sanatate pentru Lazio. In sfarsit...
IdolulDDB! Ei il îl dau exemplu iar lui ii pasa doar de Lazio, de ceilalți îl doare în cot.
Un jucator mediocru la un club de mana a doua din seria A, cu o justificare abramburistică de ce, vezi Doamne, nu mai juca el in naționala țării unde s-a nascut ! Am întâlnit multi d-alde d-astia, uitatori de Romania, multi dintre ei " uitând " si limba maternă, ca prostavanu' ala de Raducioiu dupa ce se îndulcise si el câțiva ani tot in cizma, ca si asta ! Vorba aia, recunosc in fata marii adunări naționale ca nu te stiu de mare fotbalist, in Romania iar in Italia nici atât, iar împopoțonarea asta, de rasul curcilor, de " boss ", mai este unul care, parca, își zice " grande ", este de un prost gust " genial " !
Nu mă simt deloc dezamăgit de sinceritatea lui Radu, dimpotrivă. Mă bucur că spune ce simte și nu e ipocrit. Nu îi place țara lui de origine, nu îi plac conaționalii lui, nu se simte mândru să joace pentru România - foarte bine! Nu îl obligă nimeni. Nu îi simțim lipsa și nici nu avem nevoie de el.
Si uite așa impacheta marmota ciocolata! Nu halim tot ce ne vinzi tu Radule! N-ai fost vreun Baresi sau Maldini! Ai fost unul de duzină, că daca erai un jucator de baza, n-ai fi lipsit din Nationala precum n-a lipsit Stefanescu, Sames sau Belodedici! Peste ani, nimeni n-o să-și aminteasca de tine...
Cine e ma asta? unul care isi refuza tara merita articole? e un jucator mediocru la o echipa mediocra care nu a castigat absolut nimic. Sa fie sanatos dar sa nu mai vorbeasca de Romania!
Nu înțeleg interesul asta exagerat pentru un ins egoist, care își renegă tara. Ce mare mândrie e pentru noi ca unul care se consideră roman, nu român a jucat 400 de meciuri la o echipă fără mari realizări? Nu a fost vreun Messi indispensabil echipei, explicația recordului e simplă: nu l-a vrut altcineva, iar echipa nu si-a permis altul mai bun.
dap ..as fi inteles daca era vre-un hagi , balaci sau dobrin !!...da asa ..un rupator obisnuit ..la ce atata reclama??!!
Tu lucrezi la o firma romaneasca, de esti asa "patriot"? Cumperi produse romanesti 100%? Mergi in vacanta la Eforie si la Baile Felix, la Sinaia? Ai televizor Telecolor? Conduci Dacia? Intreb si eu, nu dau cu parul:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.