Comentarii (28)
dinamo4eva
dinamo4eva  •  05 Aprilie 2014, 18:42
Postat de nino pe 05 Aprilie 2014, 18:39

Asa e plus ca ar trebui sa tinem cont ca Alex joaca intr-o echipa cu mari probleme de la inceputul campionatului.Cine a urmarit meciurile lui Vfb stie ca Maxim trebuia sa mai aiba vreo 3-4 pase de gol lejer insa au fost niste ratari incredibile ale lui Werner , Ibisevic sau Harnik.Si daca imi aduc aminte a avut si un gol anulat incorect de arbitru.Nu mai conteaza, Maxim are niste cifre senzationale.Daca s-ar termina campionatul acum ar fi niste cifre foarte foarte bune.Si ma sunt cateva etape.

mai are ceva pase de gol si in cupa si Europa League...

dinamo4eva
dinamo4eva  •  05 Aprilie 2014, 18:40

lupta la retrogradare e incredibila . acuma a intrat si Hannover in hora .

nino
nino  •  05 Aprilie 2014, 18:39
Postat de glorie pe 05 Aprilie 2014, 18:36

Si nici macar n-a jucat toate meciurile la potential maxim, pe alocuri a mai facut si meciuri mai sterse. Cum sa tii un star in devenire pe banca? Il distrugi pe acest pusti. La cate puncte are Stuttgart cred ca nimeni nu joaca mai constant ca Alexandru. Felicitari, Maxim! Sper sa te transferi in vara, sa nu mai stai acolo..

ando89
ando89  •  05 Aprilie 2014, 18:37

Nu pot sa inteleg cum a refuzat Steaua! Se lupta sa ramana in Bundesliga cu Stuttgart si o sa retrogradeze sezonul viitor cu Nurnberg, chiar daca vine Houdini:))

glorie
glorie  •  05 Aprilie 2014, 18:36
Postat de nino pe 05 Aprilie 2014, 18:34

Multumim pentru atentie Drimmero. A ajuns la 7 goluri si 12 pase decisive in aproximativ 1500 de minute jucate.Adica putin comparativ cu ceilalti din top 5 assisturi in Bundesliga.Doar Ribery are minute putine si el pentru ca a fost accidentat.Intr-un raport minute jucate / goluri +pase de gol , Maxim e senzational .Cred ca e in primii 10 din Bundesliga sigur daca nu chiar in primii 5.

glorie
glorie  •  05 Aprilie 2014, 18:35

Multumim de video, dar nu spuneti cate goluri a marcat in acest sezon? Si cate pase de gol are? Stiu ca are foarte, foarte multe. Are doar 23 de ani, nu uitati, oare cu cati bani se va transfera? Cred ca Stuttgart va incasa intre 12 si 18 milioane de euro pe Maxim. Tinand cont de varsta.