Comentarii (19)
Dragos Zamfir  •  12 Decembrie 2019, 22:01
Postat de bazinga pe 12 Decembrie 2019, 19:21

Personajul acesta grobian este de-a dreptul toxic pentru orice campionat!Este o permanenta sursa de circ ieftin,dublat de faptul ca el se crede mare antrenor!Culmea ridicolulu este reprezentat de faptul ca ipochimenul vorbeste in"" marea limba de circulatie internationala"" care este PORTUGHEZA?!?!?!?Turcii se indoaie de ras la conferintele lui de presa care asigura circ garantat!Engleza lui Sumi este oribila,demna de un repetent la limba lui Beckham.....asa ca individul se exprima intr-o limba la fel de oribila ca si turca-PORTUGHEZA!Trebuie amendat drastic si expulzat in cele din urma....deoarece polueaza!

Să spui despre o limbă că este oribilă, mai ales portugheza, limba fadoului, demonstrează cât de oribil și redus ești tu, nu Șunudică

adriann_  •  12 Decembrie 2019, 21:01
Postat de emil1986 pe 12 Decembrie 2019, 20:01

Pai ex-rapidist inseamna decedat, mocooffane! Voi sunteti echipa dec_edata, asa va stie o tara-ntreaga, iar voir, suporterii ei, inclusiv Sumfandica, va numiti decedati. Ce, n-ai stiut???!!!!

Cum spuneam: sa-ti dea Dumnezeu tie tot ce-i doresti tu lui Sumudica, pentru ca MERITI PE DEPLIN MA! AMIN!

Gheorghe Dragan  •  12 Decembrie 2019, 20:06

shumi e pregatit sa vina acasa! are locul asigurat la rapid!

sittingbull  •  12 Decembrie 2019, 20:04

Triajul se ***(ul Grant) deontologilor! Ce e vulgar aici?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

emil1986  •  12 Decembrie 2019, 20:01
Postat de adriann_ pe 12 Decembrie 2019, 19:56

Tu nu vezi ma ca un individ il face "decedat" din spatele tastaturii? Ce treaba are asta cu cat de "spumos" o fi sau nu Sumudica? Rusine ma becalisti de doi bani...

Pai ex-rapidist inseamna decedat, mocooffane! Voi sunteti echipa dec_edata, asa va stie o tara-ntreaga, iar voir, suporterii ei, inclusiv Sumfandica, va numiti decedati. Ce, n-ai stiut???!!!!

adriann_  •  12 Decembrie 2019, 19:56
Postat de pugliesi pe 12 Decembrie 2019, 19:28

Esti iubitor de Ninel? Iti place..e spumos nu-i asa?

Tu nu vezi ma ca un individ il face "decedat" din spatele tastaturii? Ce treaba are asta cu cat de "spumos" o fi sau nu Sumudica? Rusine ma becalisti de doi bani...

sittingbull  •  12 Decembrie 2019, 19:55

Aşa e când confunzi triajul de *** cu ditai imperiul! Îmi imaginez ce echipă ar face ăsta cu nea gigi şi cu mimi!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

pugliesi  •  12 Decembrie 2019, 19:28
Postat de adriann_ pe 12 Decembrie 2019, 19:13

Sa-ti dea Dumnezeu tie tot ce-i doresti tu lui Sumudica, pentru ca MERITI PE DEPLIN MA! AMIN!

Esti iubitor de Ninel? Iti place..e spumos nu-i asa?

bazinga  •  12 Decembrie 2019, 19:24
Postat de mateodamiano7 pe 12 Decembrie 2019, 18:48

Sumudica arata ca o are mica.

ARE MIC....CREIERUL,VREI SA ZICI,NU-I ASA?

bazinga  •  12 Decembrie 2019, 19:21

Personajul acesta grobian este de-a dreptul toxic pentru orice campionat!Este o permanenta sursa de circ ieftin,dublat de faptul ca el se crede mare antrenor!Culmea ridicolulu este reprezentat de faptul ca ipochimenul vorbeste in"" marea limba de circulatie internationala"" care este PORTUGHEZA?!?!?!?Turcii se indoaie de ras la conferintele lui de presa care asigura circ garantat!Engleza lui Sumi este oribila,demna de un repetent la limba lui Beckham.....asa ca individul se exprima intr-o limba la fel de oribila ca si turca-PORTUGHEZA!Trebuie amendat drastic si expulzat in cele din urma....deoarece polueaza!

  • 1
  • 2