Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a făcut anunțul în conferință: „E foarte important!” » Vestea primită de antrenorul lui Dinamo
0
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
2
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Dinamo nu se grăbește să-i prelungească înțelegerea: „Clubul e mai important decât jucătorul”
3
Știri din fotbal internațional
Aveau 2% șansă de calificare în Liga Campionilor și O LUNĂ de pauză » Ce a urmat e DE POVESTE!
0
Îl mai recunoașteți? „Bașkanul” Stelei care a îngenuncheat-o pe Fenerbahce: „Eu zic 2-1 astăzi”
1
Antrenorul lui PSV explică de ce l-a schimbat pe Dennis Man la pauza meciului cu Bayern: „O aveam în minte”
0
Avocatul firmei de închirieri, detalii esențiale despre accidentul îngrozitor al fanilor lui PAOK Salonic
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
0
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
granada ,eibar si celelate din subsol sunt oricum peste toate echipe noastre, dar sa nu uitam ca nu are cu cine la cordoba. altii atacanti romani nici in secunda nu au facut fata el e titular
Daca e asa cum zici tu, sa marchezi in Primera la 21 de ani sau cati are, un gol la 2,6 meciuri :)) eu zic ca e bine de tot. Mai bine decat sa dai 4 goluri / meci in Qatar cu jucatori de tot rasul.
pai keseru a dat patru goluri in ultimul meci
5 goluri in 13 meciuri
A dat un gol contra Granada, apoi inca unul dupa 7 meciuri (cu Eibar), apoi dupa inca 7 meciuri (cu Getafe) si apoi dupa 2 meciuri (cu Real Sociedad)...daca asta e cel mai in forma atacant roman, eu zic ca ar trebui sa ne tremure chilotii in meciul cu Feroe. Puneti niste titluri incat am impresia ca traiti pe alta planeta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.