Comentarii (20)
pepeci
pepeci  •  08 Februarie 2019, 18:20
Postat de fanucraiova48 pe 08 Februarie 2019, 18:14

Pai cum bre nu trebuia sa dea lovitura de incepere maine cu CFR , asa mintea marele présidente tablouas , in fond chema psd-istii sau prostimea la stadion ha ha ha . Csu niciodata adevarata Universitatea Craiova , in 2 ani suntem in Liga 1 *** venim peste voi

Vezi ca Mitrita are bani sa ia un avion pana in tara, e realizat omul. Nu e ca tine, pielea ***. Meciul e duminica, nu maine. Aproape sigur va veni. ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fanucraiova48
fanucraiova48  •  08 Februarie 2019, 18:14

Pai cum bre nu trebuia sa dea lovitura de incepere maine cu CFR , asa mintea marele présidente tablouas , in fond chema psd-istii sau prostimea la stadion ha ha ha . Csu niciodata adevarata Universitatea Craiova , in 2 ani suntem in Liga 1 *** venim peste voi

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

herman25
herman25  •  08 Februarie 2019, 17:55
Postat de gerularupeimana pe 08 Februarie 2019, 17:43

Mijlocasii si fundasii din SUA sunt prea puternici pentru Mitrita, il mananca cu fulgi cu tot. Degeaba e tehnic si tanar, americanii isi vor da seama rapid ca nu face fata acolo si il vor trimite acasa cu coada intre picioare.

iosif.....n-ai ce sa-i ceri, gigist vorba aia....

336378437189884
Malus Dacus  •  08 Februarie 2019, 17:43

...bravo Mitrita! Forza Stiinta! Îi mai crescu lui Dennis pericol public cota cu dooj de bulioane...

gerularupeimana
gerularupeimana  •  08 Februarie 2019, 17:43
Postat de observator_federal pe 08 Februarie 2019, 17:32

Poate că americanii îl vor prețui pe Mitriță așa cum merită... În Liga 1 a fost marcat "la sânge" de adversari și - culmea! - de arbitri, iar "specialiștii" din massmedia nu au fost în stare să-i remarce calitățile de foarte mare fotbalist nici măcar într-un tur de campionat pe care l-a dominat autoritar, la toate capitolele... Copii craioveni îi vor admira supergolurile și fentele dclipitoare pe internet (mărturie sunt miile deike-uri pe sit-ul și contul de facebook al NYCFC).

Mijlocasii si fundasii din SUA sunt prea puternici pentru Mitrita, il mananca cu fulgi cu tot. Degeaba e tehnic si tanar, americanii isi vor da seama rapid ca nu face fata acolo si il vor trimite acasa cu coada intre picioare.

vasy86le
vasy86le  •  08 Februarie 2019, 17:37

Bravo lui, de baiatul asta mi-a placut de cand l-am vazut prima data, mereu a dat dovada de caracter, de vointa etc. Mult succes incontinuare.

wba33
wba33  •  08 Februarie 2019, 17:37
Postat de observator_federal pe 08 Februarie 2019, 17:32

Poate că americanii îl vor prețui pe Mitriță așa cum merită... În Liga 1 a fost marcat "la sânge" de adversari și - culmea! - de arbitri, iar "specialiștii" din massmedia nu au fost în stare să-i remarce calitățile de foarte mare fotbalist nici măcar într-un tur de campionat pe care l-a dominat autoritar, la toate capitolele... Copii craioveni îi vor admira supergolurile și fentele dclipitoare pe internet (mărturie sunt miile deike-uri pe sit-ul și contul de facebook al NYCFC).

Esti aerian...ca de obicei. Trebuia sa mearga la o echipa mare daca are calitati....s-a remarcat doar prin simulari.

observator_federal
observator_federal  •  08 Februarie 2019, 17:32

Poate că americanii îl vor prețui pe Mitriță așa cum merită... În Liga 1 a fost marcat "la sânge" de adversari și - culmea! - de arbitri, iar "specialiștii" din massmedia nu au fost în stare să-i remarce calitățile de foarte mare fotbalist nici măcar într-un tur de campionat pe care l-a dominat autoritar, la toate capitolele... Copii craioveni îi vor admira supergolurile și fentele dclipitoare pe internet (mărturie sunt miile deike-uri pe sit-ul și contul de facebook al NYCFC).

florisking
florisking  •  08 Februarie 2019, 17:26

bravo mitrita, felicitari!!

aius
aius  •  08 Februarie 2019, 17:27

Bv. Mitrita,joaca fotbal si da-le peste nas frustratilor !

Comentează