Alte știri din fotbal
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
1
Gigi pregătește o primă astronomică pentru „jucătorul care-i place cel mai mult”: „Nu mai e prost, s-a deșteptat”
0
Csikszereda, victorie în fața campioanei Ungariei
0
Știri din fotbal internațional
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » Pierdere grea pentru Tuchel
0
Salariu faraonic pentru Răzvan Lucescu la viitoarea echipă! Își depășește propriul record
0
Răvășitor! Soția fotbalistului Hector Bello a murit pentru a-și salva bebelușul la cutremurul din Venezuela: „Cum să-i explic că nu am fost acolo și nu am făcut nimic?!”
0
Șoc în Capul Verde: căpitanul Ryan Mendes este acuzat de viol » O traducătoare braziliană l-a denunțat la poliție
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
adevarat, ai dreptate. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Becalist nu stelist. Stelistii sunt in liga a patra.
esti stelist, asa e? doar voi sunteti hateri asa. lasa ca il vinde gigel pe man cu 400 de bulioane
Bravooo si felicitari Mitrita !
Lasa-l ma in pace... ca pentru el importanti sunt aia care se remarca lustruind banca de rezerve pe la Napoli, prin Arabia Saudita si tot asa...
Mitriță a debutat cum nu se poate mai bine iar în videoclipurile de pe website-ul nycfc.com l-am văzut concentrat și relaxat... Băi să vezi că din postura de Designated Player (un astfel de fotbalist - și sunt puțini cu acest statut în MLS! - poate să încaseze mult peste salariul contractual), Mitriță o să se umple de bani dacă joacă și marchează cum a făcut în Liga 1 și poate le dă și alte idei patronilor lui Manchester City ... Apropo de City (și Kun Aguero cel cu penaltyury ratate pe Arena Națională), Bogdan Cosmescu de la Telekomsport (ăla de se răstea la Marcel Popescu că pretențiile Craiovei pentru mai mult de 5 milioane pentru Mitriță sunt deplasate!!) mi se pare în pragul deznădejdii... El și toți gigiștii...
:)))))) doar prin simulări?:)))))Omul are 18 goluri in 32 de meciuri ptr Craiova.Echipa mare?Tu ai văzut unde joaca jucătorii români de naționala?Bulgaria,Cehia,echipe de subsolul clasamentului in Rusia...Turcia...adica si avem jucători ptr a ne permite să minimalizăm campionatul american ?Sa nu uitam ca Gignac ă venit la națională Franței din Mexic.
La mintea ta de gigist e normal... nu stii multe.
Curtea de Apel Timisoara a decis ca echipa patronata de Mititelu este un SRL infiintat in 2017 ....Mai usor cu " adevarata Univ Craiova " ....... Aceasta echipa a fost falimentata de Mititelu , a murit ..... Noi mergem mai departe ...... Clubul Sportiv U Craiova si-a reinfiintat sectia de fotbal in 2013 , avem acceptul institutiei de invatamant sa purtam numele de Universitatea Craiova , avem legendele Stiintei alaturi de echipa si marea majoritate a suporterilor ..... Nu are nimeni nimeni nimic cu voi , sunteti liberi sa sustineti pe cine vreti , dar nu mai spuneti ca sunteti " adevarata U Craiova " , pentru ca aceasta echipa a murit odata cu falimentul FCU
"Fanii americanii îl compară deja cu David Villa..." - asta a fost buna, m-am distrat copios !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.