INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  GENK - KORTRIJK 2-1

VIDEO Ianis Hagi desemnat omul meciului! Mesajul lui Genk pentru internaționalul român

Articol de GSP - Publicat sambata, 27 iulie 2019 13:50

Ianis Hagi a fost desemnat de fani omul meciului dintre Genk și Kortrijk, scor 2-1, după ce a intrat pe teren în minutul 74, iar la prima atingere de balon a marcat golul victoriei echipei sale.

Ianis Hagi a fost omul meciului cu KV Kortrijk! Felicitări Ianis și muncește în continuare!”, a fost mesajul paginii de Facebook a lui Genk.

Ianis Hagi was jullie Man of the match tegen KV Kortrijk! Congrats Ianis & keep up the good work! ????????????????????Wil je ook mee stemmen? Download onze KRC Genk app! #krcgenk #samengenk

Publicată de KRC Genk official pe Sâmbătă, 27 iulie 2019

Debut în amical

Ianis a debutat la Genk în amicalul câștigat 3-0 cu Lokomotiva Zagreb, pe 15 iulie. Internaționalul român a jucat 16 minute, fiind foarte implicat în jocul belgienilor. Detalii AICI!

VIDEO cu golul marcat de Ianis Hagi

Vezi și:

GENK - KORTRIJK 2-1 // VIDEO Ianis Hagi, GOL la prima atingere pentru Genk! Gică Hagi a explodat de fericire în tribune