Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
0
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
0
Cum s-a descurcat România în trecut cu adversarele pe care le are dacă se califică la Campionatul Mondial 2026 » O mare victorie a Generației de Aur, un scandal cât casa și celebrul discurs al lui Hagi: „Merităm să ne faceți statuie!”
0
Grupa MORȚII la Campionatul Mondial: Norvegia, ghinion la prima participare după 28 de ani
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Nu prea are valoare, a invins numai echipe mici. In derby-uri a fost praf.
si acum tin minte cand *** pe atunci portar al sportului studentesc neimplicat in lupta la titlu,face meci egal in ghencea si la sfarsitul partidei ia steagul rapidului(!!!) si fuge in dreptul galeriei steliste ca sa ii irite ! vine iepure si ii baga 2 bucati scurt la coaste,apoi si-o ia de la zmarandescu/mawashi geri in umar(HA).l-am intrebat ba iepure ce ai avut cu *** si mi-a zis *** ! nu s-a schimbat deloc !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
5 din 18 sunt din ucraina/rusia. nu stiu de ce am impresia ca pericolul de *** este din ce in ce mai mare pt il luce jr.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnule, eu nu mi-am propus să fiu tendențios și fiecare generație are coordonatele ei, iar citind reacțiile, mi-am exprimat o părere care nu neapărat concordă cu trăirile celor vârstnici, incluzând părinții, dar nici nu dorește să submineze memoriile acestora.:)
Felicitări domnule! Din punct de vedere al activităților multisenzuale ați avut ceva de raportat? Noi aici suntem in comuna primitivă:))
Nu cunosc îndeaproape sistemul de învățământ românesc decât din amintiri povestite de către seniorii familiei, totuși n-aș schimba rolurile pentru nimic în lume. Cum aș putea? O atmosfera întotdeauna caldă, cadre didactice atente, ordine, disciplină, mini-vacanțe care m-au purtat cu colegii în Europa, incluzând parcuri de distracție ca cel din Austria, Prater trecând prin Belgia Mini-Europa, Oberstdorf, Germania sau Disneyland - Franța sau, revenind în NL, Efteling, Duinrell, Madurodam, acestea fiind doar câteva exemple însemnând primele clase ale școlii primare.:)
Tot timpul ***, Fie fam. Lucescu, fie Suumudica sunt in mijlocul unui scandal...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Progenitura frustratului national mircea lucescu a "exportat" odata cu el in Grecia ***, unde ***. Asemenea indivizi reprezinta imaginea Romaniei in Europa! Rusine, ma!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca va uitati la componenta echipei marelui antrenor Razvan veti constata ca este facuta de tata, in proportie de 80% sunt jucatori straini, brazilieni,portughezi etc din ucraina (sahtior) sau de la zenit. Deci premiza ca Razvan este antrenorul echipei este falsa.
Și eu m-aș întoarce în momentul când urma să fiu sedus de diva clasei. Aș fi preferat doamna de la cantină:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.