Alte știri din fotbal
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
6
FIFA a dat regula pentru Superliga » Ce fotbaliști vor primi procente din transfer + Clauzele, obligatorii
0
Alertă la FRF, după dezvăluirile Gazetei! Sesizare de urgență în scandalul momentului » Președintele riscă doi ani de suspendare!
2
Două achiziții tari la Sepsi! Dioszegi nu mai vrea să retrogradeze
3
Știri din fotbal internațional
Topul salariilor selecționerilor de la Mondial » E plătit de 4 ori mai bine decât campionul mondial!
0
Noi mărturii ale lui Chivu despre primul eșec dureros la Inter: „ZERO! Pentru mine, lucrul cel mai important e...”
0
Înainte de Mondial, Thierry Henry a primit o stradă cu numele său în New York + Pe cine vede favorită la câștigarea turneului
0
Gafă la fotografia lotului! » Haaland: „M-au confundat, or fi uitat de mine”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Un primar din Banat încearcă de șase ani să facă un „complex de agrement” ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Statul român a „sechestrat birocratic” banii pomicultorilor. Cum i-a lăsat ...
Libertatea
Pe langa ca habar n-are sa scrie un articol mai si scrie minciuni. Asta orice nationalitate are, dar nu romana. "Pe lâncă Chiricheș, care pare că devine o certitudine, la Napoli a jucat și Dumitru Nicolao Cardso, fotbalist cu origini românești." Lanca? Hai serios, voiai sa zici langa. Hai ca intelegem noi, c seamana foarte bine cu g. Origini romanesti? In afara de faptul ca Dumtriu pare a fi un nume romanesc acest fotalist nu are nicio treaba cu vreo origine romaneasca. Astea-s articolele scrise atunci cand chiar nu iti mai vine nicio idee si trebuie sa ai ceva scris ca sa iti primesti banul. Felicitari pentru articolul minunat!
Ce a bifat săraca Romînie? Ce ziar e ăsta? Ce legătură are omul acesta cu România? A bifat autorul o prostie!
*** obsedat.. ti-as scrie multe, dar ma cenzureaza astia..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cine spunea ca doar de Craciun se merge cu steaua, cand asta canta zilnic cu steaua pe gsp la orice articol inca de la primele ore pentru tot restul zilei
Îl vrei la Mogoșoaia ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.