INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  ANGERS

VIDEO Keşeru a înscris din nou pentru Angers » Vezi aici reuşita românului!

Articol de GSP - Publicat marti, 04 septembrie 2012 00:00 / Actualizat marti, 04 septembrie 2012 17:49

Claudiu Keşeru a devenit unul dintre cei mai buni marcatori din a doua divizie franceză, însă încă nu reuşeşte să facă pasul spre Ligue 1. Atacantul a reuşit un gol în partida pe care echipa sa a cîştigat-o în deplasare, cu 3-1, în faţa celro de la RC Lens.

Keşeru a înscrist golul doi al echipei sale, în minutul 68, iar cu zece minute înainte de final a fost schimbat. În urma acestei victorii, Angers a ajuns pe locul opt, avînd 9 puncte în cele 6 etape de pînă acum.