Alte știri din fotbal
Detalii de la negocierile pentru revenirea lui Nicolae Stanciu în Superliga
0
Pavel Badea: „Vor fi plecări de la Universitatea Craiova” » Cei doi jucători pe care mizează în noul sezon: „Poate fi determinant”
0
Ruda lui Mihai Rotaru va lucra la prima echipă a lui Dinamo
0
Dan Șucu a adus noul „gigant” direct la București! Rapid transferă un fundaș central din Italia
4
Știri din fotbal internațional
Surpriză pentru Gigi Becali! Florinel Coman, inclus în lotul către Slovacia
0
Programul ultimei săptămâni de la Campionatul Mondial » Când se joacă finalele Mondialului
1
Precedentul care o sperie pe Argentina » Fundașii centrali titulari sunt în pericol înaintea finalei cu Spania!
2
Lamine Yamal nu s-a antrenat astăzi cu echipa!
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
1
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
1
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Palatul Telefoanelor și-a deschis porțile istoriei. Povestea primului ...
Libertatea
Cazul care a divizat Italia: bijutier condamnat „pe viață” pentru că a ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
Spui asta pt ca ai vazut meciuri sau ai auzit si repeti? Lasa frustrarile, e mult peste mamaliga 1. Sau vrei sa joace antitalentele de la steaua?
Da, ca aia din nationala agreati de gurita joaca prin Italia sau Spania, cum ar fi Grozav.
Mitriță este cel mai bun fotbalist al momentului, dar Contra iubeste mai mult acoolul decat performanta.
CONTRA ARE OCHI DOAR PENTRU GROZAV,SI PENTRU AIA CARE JOACA UN MECI DOUA PE AN!!!!!!!!
Campionatul ala e un cimitir al elefantilor comparabil ca nivel cu Arabia sau China. De ce s-ar uita Contra ?!? Orice asazisa performanta sau trofeu castigat acolo nu are nicio valoare de palmares. Orice reusita acolo are fix zero valoare reala ! Daca revine in Europa ar cadea instant in anonimat, serie B in Italia sau Spania, asta e nivelul real, nu va mai imbatati cu apa rece !
Conteaza foarte mult coechipieri si antrenorul, putem noi sa-l aducem pe Messi in echipa nationala si tot nu ne calificam, noi trebuie sa schimbam mentalitatea antrenorilor, jucatorilor si a conducatorilor frf si lpf.
:))))))))))))) De ce sa se uite? Campionatul ala nu conteaza. Fotbalul in America este pe locul 7 la popularitate....
Bravo Mitrita ! De Ianis nimic, nimic ?
Din vara la City!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.