Alte știri din fotbal
Împrumutat de Rapid, Paraschiv și-a ales destinația pentru sezonul următor
0
Stadionul Steaua, gaură neagră de milioane de euro! Salariile angajaților, duble față de veniturile arenei!: „E o bătaie de joc!”
0
Bogdan Stelea nu-l menajează, după gafa din Slovacia: „Aioani, cum să spun...”
4
Ciprian Marica, disperat de rezultatele naționalei: „Asta e singura speranță! Uitați-vă ce face Bosnia”
0
Știri din fotbal internațional
Faliment sportiv și gaură uriașă în buget » Cât pierde Italia după a treia calificare la Mondiale ratată la rând!
0
Omul lui Chivu, „mitraliat” de presa din Italia, după eliminare: „E o crimă ce a făcut! Poartă întreaga responsabilitate”
0
„O rușine pentru fotbal, arogant și obraznic!” » Bosniacii îl DISTRUG pe Donnarumma pentru gestul care nu s-a văzut la TV
0
Gazzetta dello Sport a postat fotografia care exprimă perfect drama Squadrei Azzurra » Ce scriu italienii: principalul vinovat
10
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Din contra, acum sa il laudam. Ca daca asteptam sa confirme...
Succes Ianis,La Multi Ani Gheorghe Hagi...Hai Cu Craiova...restul răutăți!?
Acest Ianis ne a eliminat din semifinala de tineret in meciul cu Germania,prin faultul stupid si absolut inutil,care a dus la penaltiul care a schimbat cursul jocului.Atunci,"regele" nu ne-a dat voie sa -l criticam pe printisor.A venit repede si ne-a dat la-ntors,cum ca performanta tinerilor e mai mare ca performanta seniorilor ,locul 5 la mondialul din 94."Regele" uitase ca in 1981 ,nationala de tineret cucerise bronzul la mondiale si Gabor fusese desemnat cel mai bun fotbalist al acelui mondial.Acum,"regele"ne permite sa l laudam pe printisor pt un gol in Scotia.La toamna,printisorul va fi din nou la Viitorul,direct capitan.El,doar acolo poate fi mare ,sub obladuirea lu' taticu'.Bietul Radoi,de frica "regelui" il va pune pe printisor ,capitan la nationala...
Felicitari Ianis ! La multi ani Gheorghe Hagi !
Presa scotiana in delir, fanii in delir, gazetarii sp in delir, toata lumea in delir si cazuta pe spate. A dat Ianis gol, feriti-va, s-a declansat delirul controlat
e minunat ca a inceput bine, dar sa fim seriosi, era singur acolo pe-o raza de 10 metri
...pe scoțienii ăștia îi credeam mai dezghețați la minte...ei acum sunt într-un vis , durerea și dezamăgirea vor fi mari când își vor da seama că visul s-a terminat..!!!
Darul zeilor. Așa a fost și la Genk. Tot darul zeilor și al dumnezeilor. La vară vine înapoi la Genk care îl vor împrumuta în liga a doua belgiană unde va fi văzut bineînțeles ca un dar al zeilor.
Nu-l lăudați prea mult că abia a început.
IAr ne ambalam dupa un gol. Mi aduc aminte de golul lui Plesan din Romania- Germania 5 -1. Vaaaaai ¨!!! "Noul Hagi. Perla ..... " samd. Si baiatul ala s a ratat. complet. Deci sa asteptam confirmarea si apoi putem sa l laudam.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.