INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  ŞAHTIOR - VOLYN 4-1

VIDEO Şahtior - Volyn Luţk 4-1 » Bicfalvi a înscris un gol superb pentru oaspeţi

Articol de GSP - Publicat vineri, 01 martie 2013 00:00 / Actualizat vineri, 01 martie 2013 22:12

Prima ligă ucraineană s-a reluat în această seară cu duelul dintre echipa lui Mircea Lucescu, Şahtior Doneţk, şi echipa lui Eric Bicfalvi, Volyn Luţk.

Şahtior s-a impus categoric, scor 4-1, golurile fiind marcate de Şandruk, auto gol în minutul 10, Kucher în minutul 14, Douglas Costa minutul 54 şi Eduardo în ultimul minut de joc, în timp ce pentru oaspeţi a marcat chiar Bicflavi.

Vezi VIDEO reuşita superbă a lui Bicfalvi!