Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
In prelungiri,Acerbi a dat gol pentru Lazio si a luat cartonas galben- pentru ca si-a scos tricoul de pe el!Numai ca...golul a fost anulat la VAR!Intrebare:Se anuleaza si cartonasul galben?
da dar stefan radu are o atentie speciala din partea acestei fituici care nu vrea sa observe ca joaca de peste 10 ani la nivel inalt si nu lustruieste banca ca altii capitani de echipa nationala, este denigrat de acesti pseudo ziaristi cpentru ca a avut curajul sa se revolte impotriva criteriilor indoelnice de selectie la nationala atunci cand a fost chemat la nationala si considerat de ziaristii *** ca vinovat pentru rezultat desi goian in centrul apararii a fost varza totul pentru a face loc maimutoiului de latovlevici pentru al vinde ciobanul cat mai bine
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nota 5 ? nu pot sa cred, pai profesorul de la gsp il nota cu 2.:) nu conta ca dupa gafa a fost imperial....criteriile la gsp sunt clare , nu ai dat gol, 5-6, portarul nu a primit gol, chiar daca nu a avut nimic de aparat , 6..cine marcheaza primeste 9...chiar daca a ratat 3-4 situatii clare de gol sau nu prea s-a intalnit cu ...obiectul..:)..era sa uit, jucatorul eliminat primeste 3..nu conteaza daca pana la eliminare a fost cel mai bun de pe teren..:)
Ce jucator nu gafeaza in cariera,mai ales ca are si o varsta? Sa fim seriosi fara greseli s-ar termina meciurile 0-0,dar atunci ati spune ca atacantii gresesc. Inca nu v-ati lamurit ca jocul greseala asteapta. Ne place sa fim grozavi si sa batem apa in piua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.