Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
0
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
6
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
1
Știri din fotbal internațional
Pe cine preferă Cornel Dinu între Leo Messi și Cristiano Ronaldo: „Din toate punctele de vedere!” + Marea favorită la titlul mondial
0
Crede că Tuchel a pierdut vestiarul în fața unui star englez: „Nu mai e el șeful!”
0
Accesoriul lui Erling Haaland a făcut senzație la întoarcerea în Norvegia
1
Continuă sărbătoarea de parcă ar fi câștigat Campionatul Mondial! Azi s-au mutat pe stadion
1
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
1
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Cine l-ar putea împiedica pe Putin să folosească bomba nucleră. Garry ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
sincer,daca era doar talpan,era de mult la puscarie.acolo a fost toata mafia politica din Romania in frunte cu oprea,dincu,de la iccj livia stanciu and co. asa ca idee,eu am fost singurul care am comentat in august 2014 cand a pierdut csa procesul cu Steaua din liga 1 si am spus ca ce se intampla acolo,de ce csa vrea Steaua din liga 1 tinand cont ca nu au cum sa o finanteze fara sa piarda bani plus ca nu au drept de existenta in liga 1. si uite ce s-a intamplat in decembrie 2014. doar in statul mafiot numit Romania se poate intampla asta,sa rada si cu fundul de talpan primele 2 instante spunand ca cererea este inadmisibila si la iccj,unde nu mai poti contesta sa dea fix invers decizia.
Steaua de azi e o echipa de doi lei. Talpan n-a făcut decât sa ia sigla de pe un Mercedes și sa o lipească pe un Trabant. Când deschizi capota, vezi tot motor de Trabant, chiar dacă are semnul Mercedes. Deci evident că vorbim de o sustematica distrugere a brandului Steaua.
da,Steaua din liga 1,care si primeste coef. uefa pentru cce din 1986.
In sfarsit o veste buna, sa-i bage si internele o pensie de merit, a produs atata bucurie prin actiunile lui cum nu a reusit nici cel mai important jucator/oficial dinamovist din istorie! Interesant, oare care a fost fotbalistul dinamovist exponential din intreaga istorie?! La celelalte echipe se vorbeste indiscutabil despre Hagi, Dobrin, Balaci......in rest greu de ajuns la aceste simboluri!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jurnalistule... cine te ține să nu respecți LEGALITATEA????? ȘI SĂ ÎNȚELEGEȚI ODATĂ PENTRU TOTDEAUNA CĂ STEAUA E ARMATA? ȘI NU TE LUA DE UNUL CARE VREA BINELE STELEI, ÎMPOTRIVA TUTUROR ***, PROFITORILOR ȘI INFRACTORILOR....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La caraghioslac sunt intrecuti decat poate de Mititelu si ai lui,dar nu e sigur. Mos Teaca, indeplineste criteriile de promovare si atunci poate esti credibil.
Si punctul final al comentariului care este ? Ne-ai spus ce stie toata lumea ? O mana de general si un oier au indus in eroare o tara intreaga si si-au batut joc de Steaua. Din pacate, pot instantele sa dea sute de decizii favorabile Stelei, aceasta echipa a murit definitv si doar sa vrei sa fi orb sa nu vezi asta. Caci, daca tu si alti cativa credeti ca daca Steaua are meciuri tari cu Darmanesti si Clinceni, inseamna ca traim in alta lume.
Eu as zice ca semanati foarte mult cu Hamburg, la randul lor tot prin liga a 2-a sunt. Doar ca ei vor promova mai devreme sau mai tarziu. Pro Vercelli are 7 titluri in Italia, acum se zbate in Serie B. Unde vreau eu sa ajung, degeaba ai un trecut glorios daca prezentul este ridicol si viitorul inexistent.
Unii baieti de cartier, fara cunostinte despre sport, profitati de degringolada de la gsp sa va vedeti numele pe website. Multora va trebuie si putina logica. "Steaua nu poate fi completă, chiar dacă va câștiga titlul în Liga 1 în mai". Steaua nu are cum sa castige Superliga in 2024, fiindca joaca in Liga 2. Steaua nu are nevoie de vreun titlu pentru a fi "completa", are deja Cupa Campionilor in vitrina.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.