Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
10,5 puncte avans peste *** INCA UNA:)) ASA CEVA.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
inca o data ***. uniti spre titlu 27.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
INCA UNA :)) ASA CEVA... :))
7,5 puncte avans cu doar 9 etape inainte de final. ha ha ha. deci am avut dreptate.
pai doar uefa se ocupa de tot ce tine de fotbal,noi discutam de fotbal. goool Steaua. UNITI SPRE TITLU 27.
Nu ai citat nimic din care sa reiasă cine este Fcsb, ce și din ce an a preluat continuitatea de la Steaua, ce CUI are, alte detalii despre acest club. Nu se ocupă UEFA de asa ceva dar tu mai încearcă. Cu text dacă poți.
pai ti-am dat textul de mai multe ori,se pare ca nu vrei sa il citesti. dar scrie uefa cce 1986 si acum apare numele echipei din prima liga care detine cce din 1986.
pai uite ca am avut dreptate din nou. a pierdut si kfr. iii ce bucurie. Steaua daca bate pe sepsi este deja campioana. nici tu nu mai crezi ca poate recupera cineva 7,5 puncte in doar 9 etape.
A prezis randumb, putem sta linistiti :)) ASA CEVA... :))
Pai dacă scrie acolo înseamnă că poți să ne arăți acel text unde UEFA descrie existența acestei echipe. Doar nu minți si tu? Ia sa vedem textul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.