Alte știri din fotbal
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
0
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Si daca era alt candidat, crezi ca s-ar fi schimbat ceva ? Popescu a fost arestat cu zi inainte de alegeri; Lupescu a pierdut. Oamenii cunoscuti din generatia de aur, n-au mai avut curaj sa candideze, stiind ca vor pierde; bine, s-au n-au putut sa candideze pentru ca regulamentul le interzice. De ce nu a candidat un reprezentant al unui club din Romania ? Pentru ca i-a fost frica ca va pierde alegerile si apoi, clubul pe care il conduce ar primi arbitraje defavorabile, bani mai putini si alte mici bonusuri a la Navalniy. In plus, hai sa presupunem ca ar fi existat alt candidat si ar fi castigat. Ne calificam la mondiale? Bateam Italia sau Polonia ? Nu, ar fi fost o alta gas(h)ca care ar fi condus. Ce trebuie facut e sa se schimbe legea sportului si sa fie atrasi tinerii catre fotbal.
Acest individ insipid are tupeu sa schimbe regulamentele pentru un al treilea mandat si sa procedeze in asa fel incat sa fie singurul candidat la acest simulacru de alegeri! Sunt numeroase cauzele care au dus la inscaunarea si permanentizarea acestui h a b a r n i s t in fruntea fotbalului romanesc, insa ziaristii care l-au intervievat ar fi trebuit sa-l ridiculizeze, sa-l aduca in situatia de a-i fi rusine sa se prezinte in fata telespectatorilor cu un discurs golit de orice continut! Ceea ce indruga drept raspuns nu reprezinta decat demagogie crasa, dupa modelul unor politicieni!
Cum sa nu castigi daca esti singurul candidat ?Unde sunt contacandidati ? N-au curaj ? Si atunci!!?? Pe mine nu mai mira nimic in Romania, in domeniul sportului si mai ales al fotbalului...nici atat. Bravo Burleanule, mananca-i de vi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.