Alte știri din fotbal
Darius Olaru a comis-o și va fi AMENDAT cu 10.000 de euro de Gigi Becali » Care este motivul
0
Dinamo a pierdut doi jucători pentru etapa următoare!
0
„Am crescut la acest aspect” » Bogdan Andone, după victoria care o aduce și mai aproape de play-off pe FC Argeș
0
Le-au aflat scenografia! Planul dinamoviștilor, dejucat la derby: „Un mesaj de Sărbători...”
5
Știri din fotbal internațional
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
„Thriller” cu 6 goluri în Premier League » Liverpool a ratat victoria în prelungiri, după ce a condus de două ori!
0
Barcelona a făcut show în meciul cu Betis » Victorie într-un meci cu 8 goluri
0
Ce notă a primit Cristi Chivu, după ce Inter a demolat-o pe Como: „Câștigă pariul! Copleșitor”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Tu chiar crezi ca propaganda ta functioneaza ? Pe aici mai sint si oameni care gindesc neindoctrinati de directivele de la Bruxelles. Drumuri, școli si policlinici construite cu bani europeni - unde ? Cite spitale, autostrazi ? Citi angajati dati abuziv afara au apelat la institutii europene ? Avem preturi la nivel UE dar salarii la nivel minim european. Nu mai zic ca avem produse de o calitate indoielnica facute special pentru Ro si Bu ! Etc, etc, etc ...
Ce faci? Te cerți cu oglinda?! Bă, voi nu știți altceva decât să insultați. N-aveți cultură, deschidere, argumente, numai scuipat care vă curge din gură. Una-două, dacă nu vă convine că există oameni care gândesc cu propria minte și nu se încolonează curentului impus de propagandă, gata, treceți la cele "două minute de ură". Curat "1984"! Vă credeți democrați dar nu sunteți decât niște soldați ai neobolșevismului cu stele galbene pe fond albastru.
Singura chestie pe care ne-o da UE e faptul ca romanii pot pleca din tara si munci pe salarii decente, pentru a avea o viata decenta, si a le oferi copiiilor un viitor. Altceva, pauza.
Ce mentalitate provincială tipică foștilor iobagi. Adicătelea daca spui ceva despre marea uniune la sânul căreia noi sugem pe nemeritate ești un înapoiat cu nostalgii totalitare. Total greșit. Beneficiile au fost reciproce și pentru ei si pentru noi. Sa ne gândim numai la golurile pe care și le-au umplut pe piata muncii. Sau la contractele și afacerile firmelor occidentale ? Pe langa o suprafață importantă adăugată la importanța geopolitică. Mentalitatea asta a milogului care se simte mângâiat pe creștet și-i mulțumește recunoscător stapanului care-l miluiește este detestabilă. Bravo domnule Striblea !
*** te-ai născuT *** vei murii. de unde zici ca ne da UE , BANI?? UE SI NATO , NE -A FACUT SA PLATIM CELE MAI MARI PRETURI!! BRAVO CATALINE AI MAI GASIT DE UN ARTICOL! TE ROG SA FACI POZE CU CONTRACTELE TELE LA GAZ SI CURENT, SA LE FACI PUPBLICE , SA AVEM INCA UN MOTIV SA INGENUNGHEM IN FATA UE!SI SA MULTUMIN PENTRU NIVELUL DE TRAI! COSTURI MADE IN GERMANIA VENITURI MADE IN ROMANIA! TOT ASA SAREAI IN SUS SI CU OBLIGATIVITATE DE A FACE VACCINURI, VAD CA NU AI TINERE DE MINTE! SI NICI BUN SIMT!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Care sa fie„aia harnici și capabili sa concureze cu oricine”?!Ca 94% din capitalul derulast in aceasta țara e al firmelor „granzilor”UE?!Deci miliardele alea-din care o parte neprecizata-(oare intâmplator„a uitat”sa precizeze?!)-sunt din„IMPRUMUTURI ale statului român-au ajuns- tot in a proporție de 94% la firmele granzilor UE sub forma de subvenții și de„ajutoare de stat”!Și vad ca e secret de stat(chiar strict secret)câte miliarde au platit efectiv firmele alea statului român ca impozite?!Pe pariu,ca proporția banilor incasați de acele firme-fața de cei dați ca impozite-e de cel puțin 10-1?!
D-le Striblea, putina biblioteca Ecco nu ar strica! Stiti pe ce principii ( reale ) a luat nastere UE si cine sunt parintii ei reali? Pana cand aflati va intreb : puteti sa va imaginati un servilism mai mare decat UE fata de globalistii straussieni de peste ocean? Revenind, Olaroiu pune indirect o intrebare , acel "si daca nu?" atat de trambitat de teoreticienii marxisti ai democratiei. Bineinteles , nu exista alte pareri decat cele care trambiteaza binele comun, plandemia a demonstrat pana si pentru opinca ca nu exista altceva decat ce ne spun prin massmedia binefacatorii planetei. In desertizarea acuta culturala lipsa reperelor duce catre idealuri care imi aduc aminte de Fata Morgana.
Știi pe naiba, băi scamatorule! Dacă ai știi, nu ai vomita enormitățile astea! Ce v-aș trimite pe ăștia ca tine direct în Coreea de Nord!
Bolovane, vezi-ți de întunericimea minții tale și nu-ți mai căuta anturaj cu cei care te surclasează! Nu-i vina mea că atât pricepi tu. Hai, dispari!
Nici aici nu scăpăm de creiere spălate! După mintea lor odihnită, cine acceptă UE e satanist, homosexual sau trădător! Mulți dintre lătrăii ăștia s-au capatuit muncind în UE sau având rude în acest spațiu european! Pt ei valori înseamnă muncă puțină, furtișaguri, butelie moca, egoism feroce, minciună și delăsare! "Valori comuniste! Dacă nu ar fi democrație aceste specimene aveau botnițe și nu puteau emite asemenea enormități! Ăștia nu provoacă decât o mare, mare greață!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.