Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Ederson, ca danezii! » De la nunta unui amic la Mondialul 2026
0
FIFA a ales arbitrul care va oficia meciul de deschidere al Cupei Mondiale de fotbal
0
Top 10 cei mai buni marcatori din istoria Campionatelor Mondiale
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
7
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Auzi, da' eu, daca sunt vegetarian, pot sa spun ca vanatoarea ca sport si pozatul cu "trofeele" pe care ti le mana in bataia pustii altii - adica nici macar nu esti un vanator adevarat, sa stai cu zilele pe urmele unei bestii - sunt o mizerie pentru oameni cu dereglari la bibilica? Pot sa-l critic pe Tiriac ca ii aduce pe barosanii aia in interes propriu, nu pentru "tarisoara" lui? Ce pot sa zic... Ma bucur ca are Tiriac un "tarc mai maricel pe care cultiva mistreti". Ca orice om ***, as spune...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mulțumesc pentru apreciere! :)
Foarte corect ce zici! În primul rând ar trebui întrebat invitatu' despre domeniul lui. Dar noi ... NU! Facem gazetărie după ureche, politică după sportivi și sport după politicieni! D'aia niciunul din cele trei domenii nu performează, da' ce zic eu "performează" ... nu suntem nici măcar mediocri în niciunul din acele domenii!
De acord în privința lui Olaroiu. Ignoranță desăvârșită. Spune că nu știe și nu pricepe nimic din politică , dar își dă cu părerea. Două chestiuni in vădită antiteză. Cum 1 plus -1 fac 0 , tot așa zero sunt și prostiile debitate de Olaroiu
Comentariul tău e de zero bani.
Altu' care s-a descoperit alergat de mineri, bine ca nu si-a dat seama ca a fost si dizident. Dar nu e timpul trecut :)) Asa ceva... :))
Un articol de doi bani!
„emisiunea „Prietenii lui Ovidiu”, realizată de Ovidiu Ioanițoaia cu acea rară știință de a-și face invitații să spună și meniul pe care-l aveau la un anișor”...mistreț, mistreț, da nu ratași ocazia să perii o scamă de pe costumul mistrețului șef
Perfect.
Domnu' Geambasu,ma lasi?...asta-i articol,sau lovitura sub centura?Tiriac are o proprietate ,un fel de tarc asa mai maricel,unde cultiva...mistreti.Pe care ii impusca din cand in cand,impreuna cu niste prieteni.Carnea o da gratis unor asociatii de bla,bla,care o imparte nu stiu,prin cantine,restaurante,treaba lor. Bunica mea cultiva pe proprietatea ei,un tarc asa mai mic,cam vreo 200 si ceva de gaini,rate,gaste,oi...cam atat.Carora le lua gatul din cand in cand,impreuna cu mama,matusa,unchiu',bunicu',cine-o mai fi fost pe-acolo.Impartea carnea pe la toate neamurile,la *** de tineau ciurda de bivolite,la popa.Nu stiu daca si la militian.Simtiti unde dau?...daca nu,incetati sa mai mancati carne din comert,in general carne deloc.Caci ea vine din ferme.Care ferme cultiva porci si gaini cu sutele de mii si care sacrifica zilnic pentru obiceiul nostru *** de-a savura un mititel ori un copan cu mamaliguta si usturoi.Macar mistretii lu' Tiriac sunt in padure,se mai ascund,mai alearga,unii chiar scapa. Si mai e ceva: crezi,domnu' Geambasu,ca vanatorii in general,impusca animale doar pentru ca n-au ce manca?...dar nu scrii despre ei atata vreme cat nu-i cheama Tiriac ori Sturdza,ori mostenitori de Porsche si Peugeot si Daimler.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.