OPINII » EDITORIAL
Alte știri din fotbal
Doar doi jucători de la FCSB prezenți la «cina de adio» a lui Bîrligea „A fost o seară în care emoțiile ne-au cuprins pe toți”
0
„Mai candidați?” » La 70 de ani, Gino Iorgulescu a anunțat decizia finală
5
Mihai Rotaru le-a trimis o ofertă scrisă, dar a fost refuzat categoric: „Subiect închis!”
1
Transferă de la Dinamo » Ionuț Chirilă își aduce jucătorul mult dorit
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Real Sociedad » Revenirea lui Mourinho pe „Bernabeu”: echipele probabile
0
Înlocuitorul lui Rodri, prezentat oficial la Manchester City » A costat 100 de milioane de euro la 18 ani
0
„E ca o scenă din The Office” » Șeful Fiorentinei a luat cuvântul în mijlocul fanilor și a făcut valuri: „Videoclipul secolului”
0
Julian Alvarez forțează plecarea de la Atletico Madrid și nu s-a prezentat la antrenament!
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Prețuri carburanți, miercuri, 26 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Mitul chinezilor rapizi și harnici, spulberat în România. Întârzieri majore ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Momentul în care drona de pe plaja din Olimp a fost detonată chiar printre ...
Libertatea
Acum, fiecare poate sa critice .Complimente pt oficiali sau sefi reprobabile. Noi trebuie sa ne intrebam care-i scopul emisunii , ce valori promoveaza etc . Apropo sa majorezi premiile pt *** in lisa de cei buni..e dovada mediocrutatii ..de ce nu se investesc bani in descoperirea si cresterea de campioni olimpici veritabili . Habar n-au cum !Mass media, inafara de manipulare ,confunda ma distrez cu va distrez... No tv!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact dupa meciul de aseara a lui U am cautat un articol pe unu din asa zisele siteuri sportive. O echipa din Romania, la baschet in grupele Champions League, la a doua victorie in grupa din 2 meciuri. Nicaieri nu a scris nimeni nimic despre performanta baietilor de la U. Bine ca ne mananca in dos de becalu si de divortul lui reghe, ala e sportul nu performanta. Rusine!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai nu e vorba de bani, e vorba de cariera politica :). Daca a fost asa corect de ce s-a mai implicat in fraudarea alegerilor de la federatia de ciclism?
U-BT tocmai o bătut aseară pe italienii de la Brindisi în Champions League la baschet. Nicio știre în GSP. In schimb, Anamaria Prodan și Reghecampf cu amanta nu mai au nicio scamă!
Să vezi în 2021 ode închinate guvernanților sau miniştrilor la televiziuni de stat este de-a dreptul grețos, apoi mai vin şi unii care comentează şi îi iau apărarea ministrului mult iubit de propaganda de stat. Nu că Marina Almăşan ar fi vreo Oprah, sau vreo altă prezentatoare normală de televiziune care să pună întrebări încuietoare sau incomode invitaților. Faptul că există cetățeni ca Mihai Romanciuc care țin morțiş să ia apărarea unui ministru controversat care înainte a distrus şi bruma de ciclism care se pratica în România, atunci când a fost preşedinte de federație, înseamnă că România se aseamănă mai mult cu Coreea de Nord decât cu URSS sau RSR.
E grețoasă adularea, dar nimic nu depășește autoadularea. Pe la GSP se întâmplă, mai mult decât arareori, să vezi laude și schimburi de amabilități între semnatarii articolelor. Pisicisme născătoare de ghemuri purificatoare. Mai adăugăm odele dedicate anumitor personaje și alinierea la trâmbițarea evenimentelor sociale „majore”, în defavoarea sportului, și obținem GSP_ul(Ghiveciul Socio-Politic). Uite, d-le, cum se apucă de nechezat ciobul, când vede oala spartă!
Cristi iar ai facut o de oaie ,voi toti gigistii la un loc nu faceti cat e negru sub unghie a Alinei .Singura mostenitoare a regretatului Topescu respectiv de apreciata comentatoare a partidelor de tenis la Eurosport ,care mai scrie din cand in cand si la Gazeta
Articol scris de un IPOCRIT, care vede paiul din ochiul altuia, dar nu vede bârnă din ochiul său! Voi vorbiți de banii primiți de TVR dela bugetul statului, multi într-adevăr și o parte din ei fiind folosiți ineficient, dar nu vorbiți deloc de sumele pe care televiziunile pe la care activități le-a primit din același buget de stat! Va legați de dublarea premiilor medaliatilor la Jocurile Olimpice și Paralimpice, afirmând ca ministrul Novak a făcut asta special pentru ca sportivul paralitic Novak sa primească mai mulți bani! Păi , bine măi frustraților, dacă ministrul Novak este previzionat, de ce nu apelați la el ca să va previzioneze viitorul? În prostia voastră chiar credeți ca ministrul Novak era sigur ca sportivul Novak va câștiga o medalie la JP și de aceea a dublat premiile? Intr-o competiție se poate întâmpla orice, chiar și abandonul survenit din varii motive sau pur și simplu neclasificarea pe locurile premiate! Nu este primul și nici ultimul participant la astfel de emisiuni, dar voi îl criticați pe el prin prisma faptului ca este intr-o funcție publica! Da, anumite afirmații făcute de Alina Alexoi și Marina Almășan nu-si aveau rostul, dar faptul ca a dansat cu una dintre ele cu ce v-a deranjat? Ca nu ati fost voi în locul lui? Nu aveați cum sa fiți voi în locul lui pentru simplul motiv ca voi nu puteți face niciodată pentru România ce a făcut el, SĂ RIDICE DRAPELUL ROMÂNIEI PE CATARGUL UNEI COMPETITI SPORTIVE INTERNATIONALE, CHIAR SI A JOCURILOR PARALIMPICE!
Bun articol.
Sa nu vorbim de bani dati altor televiziuni care iau "scamele" de pe alti "impricinati" ca e mai usor despre TVR.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.