Alte știri din fotbal
Vor titlul în Superliga, dar au fost bătuți clar de Gloria Bistrița, cu 4 zile înaintea debutului oficial
0
Gata, pleacă din Superliga să semneze cu noua echipă!
1
FRF a anunțat echipele care au primit licența pentru noul sezon din Liga 2 » Ce se întâmplă cu Hermannstadt și Poli Iași. CS Dinamo, în stand-by
0
Unde a strălucit fotbalistul ofertat de Becali: „Cel mai bun din campionat”
2
Știri din fotbal internațional
Radu Banciu, monolog controversat: „Ai voie să pui 11 negri în echipa Franței, dar ei nu sunt francezi și nu vor fi niciodată”
1
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial
0
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Inter a făcut a doua ofertă pentru jucătorul dorit cu ardoare de Cristi Chivu
1
Lifestyle
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Respect Emil Grădinescu pentru faptul că și-a manifestat, în mod statornic, fără reținere, simpatia atât pentru Steaua, cât și pentru continuatoarea fotbalistică a acesteia, FCSB, dovedind că nu e, în niciun caz, un traseist, fiind infinit mai lăudabil să fii paseist decât traseist. În opinia mea, însă, nu paseismul ar fi responsabil în privința reținerii de la a pune semnul de egalitate sau măcar de similaritate, între jocul și performanțele legendarei Steaua și cele ale FCSB-ului din acest sezon european, ci dorința de a evita să cădem în penibil, ținând cont că diferența dintre respectivele aspecte este ca de la cer la pământ. Cum să-l comparăm pe Bîrligea cu marii atacanți ai Stelei, după un meci în care Bîrligea, în afara acelui dribling prin care a scos din joc trei adversari, s-a împiedicat în minge de nu știu câte ori, a șutat în primul apărător, a greșit pase simple și așa mai departe, făcând, per total, un meci destul de slab? Și cum să considerăm că achizițiile de fotbaliști din această iarnă și schimbările făcute de Becali în acest meci, ar fi rezultatul genialității și nu al norocului, când aceste reușite ale dumnealui vin după o lungă înșiruire de transferuri nereușite și schimbări care i-au pus echipa in genunchi? Geniul este acela care, din zece încercări, reușește de nouă ori și nu acela care din 10 încercări reușește o dată, așa cum o fac Becali sau Bîrligea.
Hai sa-l punem pe Becali selectioner, la geniul lui si cu ajutorul divin,o sa iesim campionii mondiali la ...
La mironica așa e, potato tomato, Tănase e barligea, fcsb e steaua. Măcar n-a confundat meciul cu unul de volei, mi se pare un progres mare, și apreciez. Bravo Mișu!
Respect !
Este un articol slab, *** Este parerea mea si nu ai de ce sa nu publici acest comentariu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti-ai luat si tu iphone in 48 rate?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aeta e articol? Noapte mintii. Penibil.
NOTRE RESPECT Mihai Mironica !! Mulțumim toți stiliști pt aceste cuvinte frumoase spuse de un ziarist care nu este neaapărat un stelist.. știind ca în trecut ataca acest club în permanenta:)) Forța Steaua!!!
Bravo! Respect!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.