Alte știri din fotbal
Florin Tănase n-a plecat cu autocarul echipei de la Mioveni!
0
Răspunsul lui Valeriu Iftime: „E prioritate zero! Mă «înțeapă» jucătorii”
0
Raul Rusescu lansează cel mai negru scenariu pentru FCSB: „Cazurile lor ar trebui să sperie pe toată lumea!”
0
Ilie Dumitrescu a criticat doi jucători de la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Noul obiectiv al lui Chivu pentru înlocuirea lui Dumfries » Internaționalul a evoluat deja două sezoane în Serie A
0
Înfrângere la scor pentru Marius Șumudică în Arabia Saudită
5
După fotbal, cucerește și străzile din Rio! Încă un episod de pomină cu „Împăratul” Adriano
1
Ter Stegen și-a dat acordul și pleacă de la Barcelona după 12 ani » Destinația portarului german
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Ce vede Putin când se uită la harta Poloniei și Ucrainei: 70 de milioane de ...
Libertatea
Replici acide între Musk și directorul Ryanair pe tema Starlink: „E un ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Mediaș căruia i-a fost furat 1.000.000 de euro a pus o ...
Libertatea
Articolul face trimitere la ocultele jocuri de culise despre bătălia pentru ceea ce este și va fi unul din cele mai importante branduri românești: Steaua București. Un dosar stufos, tenebros la fel de încâlcit că "revoluția" din 89. Îmi place Mironica, de când nu mai e in război cu oierul, dar parca fenta de care zice nu era a lui Barligea ?!
Mihai, e buna observatia cu Gigi antrenorul, dar asta cu "FCSB e Steaua" e tot trasa de par, ca de obicei. Pai, daca unei firme i se interzice, din orice motiv, sa poarte un nume, daca oamenii din cartier insista si nu vor (si pace!) sa fie de acord cu instanta, i se recunoaste firmei numele dorit si interzis, pentru ca asa vrea poporu'? Aia de la UEFA, FIFA, Pentagon, etc., ce sa faca? Sa se bage in noroi? Plus ca FIFA/UEFA= Mafia, ai uitat?
Rumânul e suporter de rezultat, Steaua a avut cele mai bune rezultate, apoi Fcsb, ca urmare au cei mai mulți suporteri. În plus, suporterul fcsb e automat mult mai breaz decât cel al sticlei ariesul Turda pt simplul fapt ca echipa cu care ține are rezultate mai bune. Ăia 50k nu vin în tribune pt ca fcsb e Steaua, ci pt ca acolo e rost de rezultate mai bune decât în alta parte. Și e mai bine sa fii vesel decât trist :) Altminteri, un parcurs remarcabil al fcsb în acest sezon, meritul e al lui jiji. Ce sa vezi, îi merge mult mai bine când face totul după capul lui și nu se bazează pe marii specialiști în fotbal, lol.
am mai scris si la articolul lui craitoiu de dimineata, dar cenzura a considerat ca nu poate fi publicat... si aici era vorba strict de apevistul facut general de persoane controversate, personaj care a luat armata in monopol, marfa statului pe persoana fizica!... bine, am mai zis si ce astept de la interimar sa le faca tuturor acelor de la buget, care de o viata taie frunza la caini, mostenesc posturi fara competente si sfideaza populatia in cel mai crunt mod posibil... deci specific, nu ma leg de cei care si-au facut treaba cu constiinciozitate si profesionalism!!
fake si intamplare doua meciuri la rand, la ei acasa. individual sunt mai buni, ca determinare si incredere pana la final...au fost ai nostri.
A fost fenta lui Barligea, Tanase a sutat in aparator, dupa care a dat pasa. In rest, problemele cu patronul din pipera sunt felul in care trateaza pe toti, felul in care a tratat legendele, lipsa de respect fata de suporteri. Ce a fost acolo cu clubul, nu cred ca sunt multi oameni care nu inteleg ca aia a fost o manevra sa scoata bani din omul din pipera, iar mai apoi au esuat si au trebuit sa inventeze clubul ala prin liga a 4.a sa justifice cheltuielile si sa nu piarda marca.
Vezi ca Birligea a facut fenta la golul lui Gheorghita, nu Tanase. P.S.: Daca te aude Talpan ca zici de Steaua, iar incepe circul ala ieftin al lui...
Va salut domnule Mironica...un articol excelent..felicitări...o echipa de care trebuie sa fim mândrii...
Bună ziua, Domnule Mironică! Am avut plăcerea să citesc un articol fantastic. Felicitări!!!
Felicitări. Un articol pe cinste.Respect și la mai multe poate întra în normalitate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.