Alte știri din fotbal
Decizia luată de FCSB înainte de ultimul meci din play-out: „Patronul vrea să vadă asta”
0
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
3
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
8
Știri din fotbal internațional
Roma câștigă Derby della Capitale și intră pe loc de Champions League » Lazio continuă sezonul de coșmar
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Becali a spus esența cand a zis" Kovacs e un arbitru prea bun ca sa nu știe când e 11m" . Pentru că a dovedit că e bun; deci aseară nu poate fi decât rea-intentie. Daca nici ăla nu e henț de văzut, când mingea vine de la 20 de m și fundasul sare cu mana pe sus ca la volei, nu știu care mai e. Și mai spunea Vassaras că și dacă era, nu era intenționat. Deci sare cu mana după ea și nu e intenționat?! Sau e poziție naturala a mâinii , sa le ai deasupra capului când sari?! Kovacs e prea mare pentru campionatul Ro și de aia arbitrează cu dedicații: a făcut praf la VAR un meci la Cluj, ajutând pe cine trebuie , bineînțeles, a făcut praf aseară meciul in favoarea FCSB. In cazul ideal pentru noi e suspendat câteva meciuri. Ei și?! Arbitrează la arabi și ia bani de îl enervează, deci nu prea e pedeapsa oricum ai vrea. Așa că își face impasibil omeniile fiindcă nu poate fi realmente pedepsit-nu că ar fi vreo intenție în direcția asta. A se observa că el nu mai face demult greșeli în favoarea celui slab cotat-daca a făcut vreodată. Iar celui de la VAR, daca nu i-a fost clar cu atâtea reluări disponibile că e henț..ar trebui sa i se dea golden-retrieverul de rigoare, bastonul in dungi și certificat de nevazator, a dovedit aseară că e orb ca un liliac. Sunt cat de antiDinamo se poate dar indiferent de simpatii, rezultatul ar fi bine sa fie decis doar de fotbaliști.
Da, m-ai citit. Am pierdut aseară o ora din viata mea si am văzut/ascultat "podcastul" cu prima nevasta. Doctorița. Din cauza asta azi am fost si am cumpărat repede doua cutii XXL cu sare Himalaia, made in Pakistan. Apoi, mi-am adus aminte de a doua nevasta. Mila la pătrat, Boiersule. Cu ce-a greșit omul asta? Nici nu mai ma mir ca biata creatura s-a apucat sa vândă blugi prin Italea, sa mănânce pe capote de dubitse caldutse... Bottom line: nu cred ca îl mai atac in curând. Si, in alta ordine de idei, Boiersasule, sa nu te mire ca a rămas fără par bietul om. In cazul lui, lightning does strike twice. Vai si vai. There's a pattern there. Of of of. Si eu, nesăbuitul, îl faultam pe unde îl prindeam. Iartă-ma, Doamne, ca nu știam ce fac.
Kovacs, de fapt, a arbitrat două meciuri internaționale; au fost mai mulți străini decît români pe teren la București.
Dacă era un om onest Kovacs ar fi trebuit el să ceară să revadă faza controversată. La viteza normală, cu încetinitorul și stop cadru. Dacă e henț, penalty, al doilea galben și Ngezana eliminat. Avem atunci alt meci. Nu putem spune ca victoria FCSB e meritata pana nu ne lamurim daca a fost 11 m.. Dar Kovacs a dovedit și in alte ocazii ca nu e onest. Ce avea de pierdut daca revedea faza? Arbitru talentat dar fara onoare…
Inainte de a vorbi despre inteligenta, este mai bine sa invatam limba romana, nu de alta, dar este limba materna! Ne dam destepti si inteligenti pe “burta goala”… Multa bafta!
Eu cred că ți-e milă de Sucu))) două înfrângeri în două campionate....)))
in ce campionat mai joaca echipe in insolventa in prima liga ?
Te apuca rasul plansul citind explicatiile lui Vassaras. Grecul chiar este penibilul nr 1...
Nu este clar hentul! Atata tam-tam pentru nimic! Nu este clar daca a lovit mingea Ngezana sau atacantul lui Dinamo cu capul! N-am vazut atata balamuc pentru penalty-ul de cascadorii rasului pe care l-a primit Dinamo cu Otelul!
A nu se confunda Ioanitoaia cu Mironica, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.