Comentarii (22)
Gru2
Gru2  •  07 Mai 2026, 16:36

Tinere ocupa-te de articole woke sau altele din ziua de azi nu de ceea ce s-a intimplat in 1986. Nu erai nascut pe vremea aceea si nu cunosti situatia!

buurnss
buurnss  •  07 Mai 2026, 16:19

Nu va suparati, cine l-a lasat sa publice articolul asta? Abia ce citeam in reportajul cu Balint care zicea ca abia astepta sa primeasca oferta de la Steaua, Dinamo sau Craiova, si vine Barbu sa ne zica ca erau jucatorii luati cu forta. Oamenii celebreaza 40 de ani de la cea mai mare performanta a fotbalului romanesc, si el intelege ca celebreaza comunismul. Fereasca...

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează