Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
3
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Derapaj de neacceptat al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans e incalificabil
0
Titularul de la FCSB a ieșit în față și a spus lucrurilor pe nume: „De ceva timp trebuie să ne trezim”
0
Final de drum?! Panduru l-a pus la zid pe fotbalistul FCSB-ului: „Toată viața a făcut asta”
0
AS, după victoria eroică a lui Celta: „Radu a apărut proeminent doar în fotografia victoriei” +notele primite
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Coane, pune naibii mâna și citește documentele in baza cărora FDA a aprobat vaccinul Pfizer, documente pe care voiau sa le publice cu țârâita timp de 75 de ani, dar care au fost obligați prin sentința defintiva sa le publice pana la toamna. Judecătorul le-a făcut și program cu care pagini și data la care trebuie sa le publice. :-))) Numai din ce a apărut pana acum și dacă te-ai vaccinat simti fiori reci pe șira spinării și apoi dai acatiste sa nu ajungi si tu ca amărâtul asta sau Hațegan … OK, avea malformație, însă astea apar imediat la un examen amănunțit, iar fiind sportiv îmi e greu sa cred ca nu știa … Poate și Hațegan făcea infarct la 50 de ani sau băiatul asta la 35 însă ca poate vaccinul a accelerat lucrurile te-ai gândit!? Și pt ce s-a vaccinat!? Sa nu moara de CoViD!? Mă faci sa rad pe mine care nu am nici vârsta lui iar condiția fizica nici o zecime! Nu vorbesc din auzite ci din propria (dublă) experiență (am avut și alfa și omicron): CoViDul e o gripa ceva mai nasoala și atât!
Si ca idee, faza de "testare" sau cum ii spuneti s-a terminat in vara 2021, e complet aprobat in SUA. Nu se mai fac niciun fel de teste acum pe ele.
Hai scuteste-ne... i-auzi nene, i s-a modificat forma inimii si a valvelor dupa vaccin. Norocul lui ca nu i-a aparut si a 3-a mana.
*** Da numele sportivilor alora care au murit din cauza vaccinului. Aia multi... De Feher ai auzit? Si ala era vaccinat? Poate Ekeng sau Vrabioru, nu? *** Si am eu o vaga banuiala ca voi sunteti din aia care in sinea voastra il admirati si pe Putin... N-aveţi tata, n-aveţi mama, va vindeti pe doua ruble sau nu va duce mintea sa cautati surse reale, inghititi toate mizeriile de pe Facebook sau diverse site-uri de "stiri".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ești un *** ce vorbește în totala necunostinta de cauza.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Să-i fie țărâna ușoară...
Pentru cei care comentează aiurea au mai fost cazuri de sportivi de performanta care au aflat târziu că sunt bolnavi de inimă.Nu are rost să dau nume și mă refer în străinătate nu în România.Aguero e unul din recentele cazuri.La necropsie nu minte nimeni pentru că altfel medicul legist poate face pușcărie.Pot fi greșeli că sunt oameni dar nu intenționat.
Andrei Draghici era vaccinat. Surse: familia! Arafat și Gheorghita direct răspunzători pentru campania pro vaxx. Dumnezeu sa îl ierte pe Andrei! Da, la sportivii de performanta se fac vizite medicale ( doua pe an) și se fac la "sange" . Andrei era sănătos tun. Nu mai mințiți cei de la IML. Vaccinul ( hidroxidul de grafen și lamelele care se vad doar la microscop) l-au ucis pe Andrei. Foarte mulți sportivi vaccinati au murit.
„Defect septal atrial, cea mai comună malformație congenitală a inimii”. Deci sportivul o avea de la naștere și, deși e cea mai comună malformație a inimii, ea, malformația, nu a fost depistată la niciunul din zecile și poate sutele de controale medicale pe care le-a făcut, mai ales ca sportiv de performanță!!?? Abia la necropsie și-au dat seama medicii?! Să fim serioși, căutați alt diagnostic!
Scrie clar în articol ce e și voi o toți dați înainte cu vaccinul. Nu ati devenit experți pe probleme de securitate nationala între timp?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.