Știri din fotbal internațional
Villarreal - Real Madrid, în runda 21 din La Liga. Mbappe a deschis scorul
0
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
1. Cazarmi sportive anacronice sovietoide mai sunt doar in România.2. Stadioane noi in unități militare se mai construiesc, in 2020, doar in România. 3. Ultimii, unicii, suporteri din lume de echipe de unități militare sportive sinistre se mai găsesc încă numai in România! Triste, jenante, odioase recorduri pt o țara UE la 31 de ani de la revoluție!
FCSB+Steaua .Acum ati inteles talpanilor inculti ?Pe Arcul de Triumf va juca Steaua ! pe Ghencea va juca o echipa infiintata in 2016 ! capisci ?!
O rușine de stadion!!După ce ca este mic ati mai tăiat și din peluza ca sa se vada ce???Manastirea Casin???Vreți sa se roage lumea la biserica în pauza meciului??
tu care ai doua clase ca trenul !! ... tocmai tu vorbesti franare ??!!
ioska?:))))))) In ghencea joaca Steaua ma, atat.
Stadion perfect pentru obechipa de talie europeană ca Steaua! Nu mai are cum sa joace Steaua, la 31 de ani de la revoluție, in ograda sordida a unei unități militare sportive anacronice, sovietoide! Steaua poate juca in Ghencea doar după desființarea cazarmilor sportive și din România (ca peste tot in lumea libera), scoaterea arenei din UM integrarea ei in circuitul civil, normal!
Echipa de partid Din banii tuturor a fost făcut stadionul dar voi, profitori ai infractorilor comuniști din armata și PSD, beneficiați de munca altora. Tipic bolșevic.
stai sa vezi , cand or trece resturile de la popota ... vai de talpau !!
tre' sa-i intelegem si pe ei!!FOAMEA - I cat casa !!
iar ai comis-o , steaua nu a retrogradat NICIODATA , steaua E FCSB din liga 1!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.