Alte știri din fotbal
Echipa de start, confirmată » Mii de oameni au pătruns deja în stadion! Toate imaginile și informațiile de la reporterii GSP
59
Scorul exact dat de Adrian Mutu cu două ore înaintea fluierului de start: „Sunt aici!”
0
„Zidul galben” a ocupat Piața Taksim din Istanbul, cu Budescu „șef de galerie”: „Ce echipă avem, ne face să bem!”
0
Cum a arătat România la precedentul baraj pentru Cupa Mondială
2
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
am vorbit cu cei din zona familiei sportivului, Andrei avea 2 vaxx de astra zeneca si un al treilea , un booster de pfizer. Arafat sa raspunda!
am vorbit cu cei din zona familiei sportivului, Andrei avea 2 vaxx de astra zeneca si un al treilea , un booster de pfizer. Arafat sa raspunda!
Aloooo !!! Nu spune nimeni, din ce cquză a murit sportivul Andrei Draghici de la Dinamo Apolo ??? Vă mulțumiți doar cu apelativul, Dumnezeu să-l odihnească !??? Noi, nu suntem mulțumiți ce se întâmplă în sportul românes!
Să-i fie țărâna ușoară...
vaaai...spre a 4 a doza,tovarasi!
Odihna vesnica!
Dumnezeu sa-l odihneasca! Pacat ca se stinge inca un tanar, locul lui era in bazin, nu la cimitir.... Si pentru multi de pe aici, care acuza vaccinul: Haldan si Ekeng nu erau vaccinati. Doar erau in acelasi club, Dinamo!
Calmati va, dragi cititori-comentatori! Cei care invoca vaccinul sunt, de fapt, ironici. Nu exista, in realitate, o fiinta care sa apartina speciei umane si, astfel, fiind dotata cu o minima bruma de inteligenta, sa invoce in mod real vaccinul drept cauza concreta a vreunui deces. Nu exista si nu va exista in realitate un asemenea om, fiind apodictic ca cei care o fac sunt ironici.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Abțime-te, a murit un om ***, ceea ce tu nu vei fi niciodată chiar dacă vei trăi 100 de ani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.