Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
La pariu ca miine pe prima pagina va apare becali sau radoi sau steaua, iar un campion mondial roman va apare la rubrica "si altii"
BRAVOOOOOOOOOO!!!!!!
Prostia viteilor de la gsp,reuseste sa ma uluiasca de fiecare data.Si nu e vre-un incepator ci e un oligo cu greutate,care se ocupa de tehnoredactarea fituicii.Adica au un dublu campion mondial si ei il pun la "altele".Ioane, ai crezut ca daca esti dublu campion mondial o sa te vezi la ziar.Poate si pe prima pagina,haha Io-ti recomand sa-ti faci unghiile si/sau sa faci ca o foca in competitii,altfel molustele astea nu o sa te bage in seama iar sponsorii o sa vina greu.Felicitari si suc
ai castigat toata romania prin performantele tale, bravo si felicitari tine-o tot asa
e incredibil omu asta :D......bv lui
Nu stiu ce sa spun despre aceasta performanta a unui sportiv Roman, in primul rand este un sport la care nu se inghesuie prea multi....., pana la urma felicitari, dar nu cred ca ziarele din lumea intreaga vor face referiri la asa ceva ...... !!!!!!
Bravo Ioane ! Astept un articol mai amplu in editia de maine a Gazetei!
felicitari! poate in editia de maine publicati un articol mai amplu avand in vedere ca e vorba de un om care a intrat in istorie.
sa traiesti Ioane!
Succes in continuare! Esti cel mai bun,nu te opri aici
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.