Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii intervine în cazul lui Ștefan Târnovanu: „Este vina tuturor”
0
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Știri din fotbal internațional
Finlandezii de la KuPS au stabilit cum să o surprindă pe Craiova: „Trebuie să nu așteptăm”
0
Decizia FIFA în privința lui Gianni Infantino » Își recunosc greșeala
0
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Marian Voinea, afaceristul arestat în dosarul șpăgilor din industria de ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Cum arată cea mai luxoasă navă de croazieră din lume unde o cameră costă ...
Libertatea
Hello! Good Site! Thanks you! <a href=http://koljtwzrrf.com >http://koljtwzrrf.com</a>
bai nu mai puneti botu! dacia tot dacie ramane fie ea si Prima Dacie hatchback .si sper ca multi sunt de acceasi parere. Nu?
"Mult asteptatul hatchback, primul din istoria marcii Dacia" ???!!! solenza, supernova, nova or fi oare sedanuri???!!! sau poate SUV-uri???!!!
se spune bare, nu bari
Ce tarani ma nene.am postat un link unde se pot vedea mai multe poze cu dacia asta noua,cu mai multe detalii,poze si din interior,etc,facuta in america de sd undeva unde se si produce,dar taranii au sters postul ce caterinca
NU mai stergeti comentariile mah sarlatanilor Va e frica sa recunoasteti ca imaginea este furata de pe un forum si nu este facuta "undeva langa Pitesti" ci chiar in incinta uzinei Dacia la doar 25-30 de metri de un indicativ care arata un aparat de fotografiat taiat (adica fotografiatul interzis)
imaginile au fost furate de pe DaciaClub.ro / Reno.ro. magarii chiar au decupat watermark-ul DaciaClub de pe poze.
@ Alex : Daca iti iei niste ochelari potriviti o sa vezi k pe sub "jantele" ale din aliaj de le "vezi" tu se vad niste jante de tabla, negre !!
uite-te mai atent, se vad jantele de aliaj. acum, seamana foarte mult cu clio3, dar cu siguranta asta nu e un dezavantaj. tot ce mai conteaza acum este calitatea materialelor la interior si cum o sa se pozitioneze ca pret. ceva imi spune ca nu o sa stea prea bine...
Oricum arata mai bine decat un logan :P..si cu siguranta designul e de la Clio dar sunt puse eternele elemente de kitch`uri care domina dACIA! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.