Alte știri din fotbal
Cu un pas mai aproape de Europa, FCSB are lista de transferuri pentru vară făcută
0
A plecat de la FCSB înainte de play-out, iar acum critică decizia lui Rădoi: „Trimiți un secund, faci ceva, nu lași”
0
Gigi Becali e gata să facă compromisul, doar pentru a-și pune antrenor: „Bat palma cu el și mă țin de cuvânt. I-am spus și lui MM”
0
Ilie Dumitrescu i-a văzut la treabă în FCSB - Petrolul și s-a convins: „Dă-le drumul”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
0
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
aceasta specie trebuie rasa de pe fata pamaintului.moarte tiganilor
Dumnezeu sa-l ierte!!!
Afara tigani din tara! Ne-au stricat imaginea, lumea ne uraste din cauza lor, nu poti iesi pe strada in unele orase de frica lor, omoara oameni de placere! De ce trebuie sa-i suportam? Ca suntem romani si putem? Ca ne zice ceva organizatie din europa ca trebuie si cand vin la ei ii da afara? !!!! AFARA!
si ne mai miram ca cei din Europa nu ne vor. cum sa primesti animalele astea la tine in tara!
sa fie vreo diferenta intre interlopii din romania si ungaria? rromi, unguri, romani? sigur nu, doar o asemanare: profita de legislatia slaba, coruptia si lasitatea celor ce ar trebui sa nu mai suporte si anume a societatii civile. asta pentru ca nu mai exista speranta din partea autoritatilor.
Fometescu nu joaca la Cluj ziaristilor sportivi ce sunteti ....
moarte tiganilor !
pacat ca sa intinplat in ROMANIA,insa si mai pacat este ca exista aceasta rasa inumana,mizerabila si fara nici o seansa sa se integreze vreodata in vreo societate,oricare ar fi ea.de ce nu este nimeni arestatpina la ora actuala?SIMPLU,acei burtosi dezgustatori,care isi spun politisti,maninca spaga mizerabila din mina mizerabila a rromului needucat si arogant.cum poti fi obiectiv,si sa nu devi furios,cind doar ei sunt implicati in tot ce murdareste romania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.