Alte știri din fotbal
Mobilizare pentru jucătoarea lui FC Argeș diagnosticată cu leucemie » Are nevoie urgentă de sânge
0
Au câștigat titluri cu FCSB și reacționează după verdictul instanței: „Copiii n-o să mai știe de Steaua”
0
Fostul atacant UEFAntastic știe ce îl poate determina pe Denis Drăguș să accepte oferta de la FCSB: „Acesta e marele atu pentru aducerea sa”
0
Prima reacție a lui Marian Aioani după gafa colosală de la debutul său la echipa națională: „Orice detaliu contează”
0
Știri din fotbal internațional
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
0
Ratarea calificării la Mondial a provocat un cutremur în Italia: președintele federației a demisionat!
0
Everton îl vrea pe Jack Grealish definitiv, dar pentru o sumă mult mai mică
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Stai linistit...romanii se uita la nba...am vazut meciul si pot sa spun ca spurs au facut un meci slab(doar primul sfert a fost ok)...plus ca a parut ca se menajeaza pt play-off...o dezamagire...si e o blasfemie sa l compari pe curry cu jordan...dau si un exemplu...finala de anul trecut...pui un bulldog ca Dellavedova sa l marcheze si n o sa mai faca nimic...pronostic...chiar daca nu mi e simpatic lebron james o sa i arate cine i seful anu asta
Ce meci a fost si aseara. Chiar imi pare rau de romani, ca nu stiu decat fotbal si rateaza asemenea spectacol, asta si din cauza voastra, presa. Ce face Curry nu s`a mai vazut niciodata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.